Mit kéne tennem?

Figyelt kérdés

A családi életem elég kacifántos..És nem is normális sajnos.. Édesanyámék elváltak 3an vagyunk édes testvérek.Van egy nővérem, bátyám aki autista, és én..nekem is vannak e.ü-i gondjaim.Ez még nem is lenne olyan nagy gond..De anyum "párja" nevelőapám, a bátyámat intézetbe juttatta, nővéremmel albérletbe menekültünk tőle. Anyumat csalja össze-vissza, nem dolgozik, és a legszebb h csinált még 2 pici gyereket.Anyum képtelen kirakni,pedig vele is úgy beszél mint a kutyával,kiforgatja mindenéből, hazudozik össze-vissza..

Legszivesebben fejbelőném vagy nem is tudom..

Az ilyen emberre mit lehet kezdeni? Mindenkit lesz*r..Csak saját maga a fontos. 18/L


2010. aug. 13. 01:31
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Semmit. Jól tetted hogy elköltöztél. Ezt a helyzetet csak anyukád oldhatja meg.
2010. aug. 13. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerezz bizonyítékokat, pl.: fényképek, hogy nem dolgozik és Anyud csalja, és hangfelvételt csinálj, ami egy telefonbeszélgetéssel is megteszi, mert provokálva vallatnád, és van olyan funkciós telefon, anmi képest rögzíteni beszélgetést, nézd meg a Testvéred indoklását, hogy mire fel adta be, a biztosított körülményekről írj, hogy nem ad semmit, és prímán feljelentheted, de Anyukád nem megtéve így Főokoltnak, hogy bezzeg Ő vált el, hanem például elváltatják. Ne hagyj semmit maradva.
2010. aug. 13. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom, régebb óra van vele anyukád (nem pár hete), arra akarok kilyukadni, h 18-at akkor még nem töltötted be, és nem tudom, visszamenőleg lehet-e valamit csinálni. Ifjúságvédelmist meg kell kérdezni. Anyukád miért nem tett még komolyab lépéseket? Az, hogy a párja megcsalta anyud, elég válóok (ha tudjátok bizonyítani), onnan meg pár látlelettel meg egy jó ügyvéddel talán ki lehet csikarni egy távolságtartási végzést. Ez nem állapot, valamit muszáj csinálotok.
2010. aug. 13. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Készíttessen videófelvétel róla, azzal már lehet lépni :S
2010. aug. 13. 01:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
De ÉdesAnyja, hogy Gyerkőcét bevitték sem csinált semmit, nmost meg különb egyéb nem történik, hiszen már el vannak szakítva, és mégsem motiválódott meg "Az" Anya, pedig az elválás pillanata hathatott volna Rá. Inkább mint említettem, dolgozzon bizonyítékokat szerezve, aztán megmaradhatik a biztonságérzetük, már ha olyan hangsúlyú bizonyításai lennének "Ezen" Lányzónak, Aki ne csak panaszkodja a nyögését, hanem alátámasztva igazolja, hogy van miért.
2010. aug. 13. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4éve vannak együtt...Úgy került oda hozzánk hogy a beteg tesómnak segít tanulni, edzeni..

Mit lehet csinálni egy olyan anyával akinek fontosabb egy f*sz, mint a saját gyerekei..? Elvárja tőlünk h mi nyaljunk a hülye pasijának.

Tavaly ott kellett hagynom a sulit h elmenjek dolgozni...Szeptembertől esti suliba megyek..

Orvos szeretnék lenni.. De 0 családi támogatás mellett..lehetetlen..


És a felvétellel meg a képekkel kihez menjek???

Legszivesebben agyonverném...

2010. aug. 13. 14:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!