Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A barátnőm anyukája utál...

A barátnőm anyukája utál engem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Mindig azzal van kiakadva h mikor lesz baja a lányának meg ilyenek. Szerinte egy maffia vagyok (ami elég vicces:D) ezt csak azért mondja mert van felsőtestem, pénzem, nagy házam és nagyjából minden ami kell. Az igaz h néha belekeveredek 1-2 balhéba de hát az belefér. Nem halálos.

A barátnőmmel már tervezgetjük a jövőt de az anyja mindig beleszól hogy nem jó ötlet mert kitudja mikor fogják megölni. Nem vagyok maffia, gyilkos és nem is ültem szóval nem értem miért ilyen. A külsőmön nem tudok változtatni..max ha öltönyben járnék de hát az meg milyen :D jó nekem az egyszerű ruha.

Már meghívtam őket párszor hozzám de semmi. Hiába vagyok kedves az se érdekli. Úgy vettem észre hogy talán fél is néha. Mit tegyek?

25/F


2010. aug. 12. 14:10
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Megkérdezhetem, hogy mivel foglalkozol? Mutasd meg neki a munkádat, egy kicsit avasd be az életedbe. Vidd el egy pár napra őt is wellnesselni, hátha jobban megismer, akkor megkedvel.
2010. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Harrr ***** válasza:
62%
Fenyegesd meg, ha tovább jár a szája feldaraboltatod és megeteted a disznókkal vacsorára. Meséld el neki, hogy még a csontokat is elrágják, és sose kerül elő, szóval pofa lapos.
2010. aug. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne csodálkozz! Az az 1-2 balhé bőven elég! Engem egykét apróbb balhé után a barátnőm is megutált volna, nehogy az anyukája!
2010. aug. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Egy idegennel szemben mindenki bizalmatlan,bárkiről is legyen szó!Én is félnék,ha egy fura külsejű ember a házamban tartózkodna..és hidd el,nekem jók az emberismerőim,mindenkiről tudom,hogy megbízható-e vagy nem!


Szerintem mondd el neki,amit ide is leírtál,és nyugtasd meg,hogy a lányának semmi baja nem lesz melletted!Próbálj minden találkozásnál mosolyogni,barátkozni,beszélgetni!És semmi furcsa hangvételű,bűnözésre,gyilkosságra utaló megjegyzést ne ejts el!Mert az félelmetes tud lenni..

2010. aug. 12. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ne próbálj másnak látszani mint ami vagy.Az ,,anyósod" előtt is légy önmagad.Azt már látod hogy nem tud megszeretni,de idővel elfogad.Feltéve,ha nem igazolódnak be a félelmei.
2010. aug. 12. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem meg egy 15 éves kisfiú vagy, aki minket szórakoztat. :) Nehogy már egy 25 éves FÉRFI így fogalmazzon!
2010. aug. 12. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még jó hogy 25 évesen nem ültél bőrtönbe,szép is lenne... De ha már ezzel hencegsz..
2010. aug. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazából én sem hinném, hogy 25 éves lennél, mert ahhoz képest elég gyerekesen fogalmazol, épp mint a 15 éves kamaszok :)

Na meg egy felnőtt férfi fel tudja fogni, hogy az az 1-2 balhé egyáltalán nem a "belefér" kategória. A te szempontodból talán igen, de egy anyáéból, aki félti a lányát?

2010. aug. 13. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

25 vagyok

Amúgy egyáltalán nem nagy dolgok. Közel sem veszélyesek :)

2010. aug. 13. 15:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!