Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Menjek vagy maradjak?

Menjek vagy maradjak?

Figyelt kérdés
Szeretem a férjem,de megőrjít,azzal,hogy állandóan bulizna és ezt még ráadásul el is titkolja,nemrégiben sajnos fotókon is láthattam,ahol fergetegesen érzi magát a kollégái között,egy pár kép nagyon rosszul érintett,mert nő ismerősökkel van rajta,ölelgetős,hátán cipelős stb képek.Részeg lehetett nagyon ezt látom,és ő azt mondja,hogy sose csalna meg amit el is hiszek,de rettentően zavarnak ezek a dolgok,gondolkoztam elhagyom,de nem megy, viszont a büszkeség ,kétkedés nagyon rossz.14 éve vagyunk egy pár,7 éve házasok,és ráadásul van egy gyönyörű pici lányunk.Ő külföldön dolgozik ezért még nehezebb.
2010. aug. 12. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:

ha te nem vagy bulizós fajta, akkor törődj bele. vagy menjetek együtt, vagy ha a bizalommeg van, menjen egyedül. én ezért biztosan nem hagynám el. ha a képek külföldiek, akkor pláne nem érdekelne. kint van értünk dolgozik, legalább egy-egy bulin érezze jól magát.

nálunk ez nem jelent gondot, én is otthonülős fajta vagyok, két picivel, de a párom nyugodtan elmehet bármilyen szórakozóhelyre. Fel sem merül a megcsalás, vagy bármi egyéb, én ált. megvárom és együtt rötyögünk a sztorikon.

2010. aug. 12. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nézd a párod külföldön dolgozik..Kint minden ember másképp viszonyul a dolgokhoz..

Az én párom is kint dolgozik,és amíg én otthon elvoltam a megszokott környezetben,és éltem a magam módján addig a páromnak sok idegen embert kellett megismerni,megszokni..Az én párom is bulizott,és sok kép van ahol látni,hogy nagy bulit csaptak..Nem is tagadta,és el is mondta,hogy mennyire be volt rúgva..(pedig nem egy bulizós a párom) De valamiért ők a magányt így vezetik le..Nekik kint sokkal rosszabb és sokkal magányosabbak..A buli csak búfelejtőnek van..Ezért nem szabadna haragudni rá...Hidd el nem olyan jó nekik sem ott kint..főleg amikor egy házban 7-8an vannak összezárva,és többnyire mindenki azt hiszi,hogy bulizni kell...

Le fog erről is szokni idővel...Majd egyszer el fogja mesélni,hogy milyen ökörségeket csináltak,és ennyi..Megcsalni meg nem fog,mert ha akarna ahhoz nem kéne buliznia..

Fogd úgy fel az egészet,hogy nagyon hiányoztok neki..

Tapasztalatból mondom.-..

2010. aug. 12. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Valahogy kompromisszumot kellene kötni.

Ha nem tudja feladni a szórakozást, havi egy szombat estét én nem vennék zokon, ha a párom elmenne bulizni.

Vagy valakire ha tudjátok, bízzátok rá a gyerkőcöt és menjeteke együtt.


Az én páromnak pókerezett régebben éjjel-nappal, mára megbékélt heti egy estével. Így ő is csinálja amit szeretne, de ésszerű keretek között.

2010. aug. 12. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ma 12:40.nek

Kár hogy nem olvasod el végig a kérdező írását!!

"Ő külföldön dolgozik ezért még nehezebb."

Így nehéz együtt bulizni míg az anyuka otthon van és a párja külföldön..

Kérdezőnek..

Nincs evvel semmi gond..Bulizik mert hiányoztok neki,és elég nehéz annyi emberrel egy fedél alatt lakni,így le kell vezetni valahogy a feszültséget..Megunja majd idővel,és később csak egy jó emlék lesz neki..

2010. aug. 12. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem kell megfojtani a másikat ,neked nincsenek bnőid menj bulizz,nem kell összenőve lenni.Amúgy az fáj h jol érzi magáta a képeken irigy vagy?A gyereket passzold le nagyszülkökhöz és bulizz eyg jot attol hogy gyerek van még nem kell kizárni magad életből,uncsitesómnak kettő van mégis járnak szinházba moziba,bulizni,külön külön is férjével.
2010. aug. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

mondd el neki,hogy ez neked rosszul esik,hogy ő bulizgatni jár.

Próbálj szervezni magatoknak közös programokat.Hisz házasok vagytok :) Ne menj,ott a lányotok,neki ez nehéz lenne.

Nem ismerem és nem ismerlek,de lehet,hogy te hanyagolod el a munkád miatt.Vagy valami....

Ha bulizni akar menni,akkor mondd neki,hogy te is vele szeretnél menni,akkor vagy nem akar majd menni,vagy pedig elmentek kettesben.:)

2010. aug. 12. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!