Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik ezt így egyáltalán? Ti...

Illik ezt így egyáltalán? Ti táncolnátok?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, és most decemberben lesz majd a szalagavatóm:)

Félévkor sulit váltottam tanulmányi okok miatt. És azóta csak egyszer ugrottam be a régi sulimba nevezzük azt a sulit Y-nak.

Szóval félévkor átjöttem X-be. X-be nagyon jól tanulok, jól érzem magam stb.

Sosem szerettem az Y-ba járni, nem szerettek sem a tanárok sem az o.társaim, azthittem van 1 igaz barátnőm. De miután eljöttem az X-be kibeszélt és megalázott mások előtt. Szóval utálnak ott.

De a barátom az Y-ba jár még mindig, neki is idén lesz a szalagavatója. És felkért, hogy -ha az én keringőmmel összeegyeztethető az ő táncpróbájuk és szeretnék- akkor táncoljak vele a keringőjüket, mert náluk nincs meg a fiú-lány pár arány.

Boldogan beleegyeztem. És remélem össze is jön majd a dolog.

De olyan ideges vagyok már most ha belegondolok, hogy a volt osztályomnak is akkor lesz ott a szalagavatója, és énis gyűlölöm őket már.

Vagy ne törödjek majd velük és már csak azért is mutassam meg nekik, hogy jól fogok táncolni a pasimmal?:)


2010. aug. 12. 10:47
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
24%
Nem biztos, hogy ugyanaz lesz a koreográfia. Jó ha a barátoddal táncolsz, de akkor nagyon gyakoroljatok. Én műszaki iskolába jártam, alig voltak lányok. Az én osztályomban 8-an voltunk csajok. Az aulába 8 pár fér el. Volt olyan fiú, aki a szomszéd gimiből akart lányt hozni, mi nem engedtük. Szóval ezt is gondolt át mielőtt nagyon belelendülsz. Mert már nem tartozol oda.
2010. aug. 12. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Persze, hogy menj el! Ne törődj senkivel, csak azzal, hogy a barátoddal szertitek egymást egy szép eseményen táncoltok a többi meg hagyj irígykedjen :)
2010. aug. 12. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy nem tartozom oda. De úgy van, hogy akinek nincsen párja az hívhatja a pasiját, bnőjét stb.

És nekem megtisztelő hogy engem kért fel a barátom.

2010. aug. 12. 11:09
 14/14 anonim ***** válasza:
Ne törődj velük ez egy csodás nap lehet. Ők meg had pukkadjanak! Engem 3.ban kértek fel és én sem szeretem az osztályom, de hiába piszkáltak nagyon jól éreztem magam! Ne velük foglalkoz hanem azzal amit te akarsz! Hidd el a legjobb visszavágás ha boldog vagy.
2010. aug. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!