Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Illik ezt így egyáltalán? Ti...

Illik ezt így egyáltalán? Ti táncolnátok?

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok, és most decemberben lesz majd a szalagavatóm:)

Félévkor sulit váltottam tanulmányi okok miatt. És azóta csak egyszer ugrottam be a régi sulimba nevezzük azt a sulit Y-nak.

Szóval félévkor átjöttem X-be. X-be nagyon jól tanulok, jól érzem magam stb.

Sosem szerettem az Y-ba járni, nem szerettek sem a tanárok sem az o.társaim, azthittem van 1 igaz barátnőm. De miután eljöttem az X-be kibeszélt és megalázott mások előtt. Szóval utálnak ott.

De a barátom az Y-ba jár még mindig, neki is idén lesz a szalagavatója. És felkért, hogy -ha az én keringőmmel összeegyeztethető az ő táncpróbájuk és szeretnék- akkor táncoljak vele a keringőjüket, mert náluk nincs meg a fiú-lány pár arány.

Boldogan beleegyeztem. És remélem össze is jön majd a dolog.

De olyan ideges vagyok már most ha belegondolok, hogy a volt osztályomnak is akkor lesz ott a szalagavatója, és énis gyűlölöm őket már.

Vagy ne törödjek majd velük és már csak azért is mutassam meg nekik, hogy jól fogok táncolni a pasimmal?:)


2010. aug. 12. 10:47
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
szóval 2keringőt táncolnék. Egyet az én szalagavimon egyet pedig a barátomén:)
2010. aug. 12. 10:47
 2/14 A kérdező kommentje:
És hagyjam, hadd essen le az álluk és én is táncolok majd? Csak nem velük, mintha ott maradtam volna, )az akkor majd 12.a ban.) Hanem a 12.c-ben?:)
2010. aug. 12. 10:49
 3/14 anonim ***** válasza:
Szerintem táncolj, ne is törődj velük :D Ha rosszalló meg gúnyos pillantásokat vetnek rád, sajnáld le őket, és röhögj a képükbe :D Örülhetnének ők is a nagy pofájukkal, ha barátjukkal táncolhatnának... Szóval csak nyugodtan, ne is foglalkozz velük :)
2010. aug. 12. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Persze hogy táncolj,az irigyek majd megpukkadnak hogy te boldog vagy.
2010. aug. 12. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat:)

Akkor simán elvállalom:) Tudom hogy barátom is boldog lenne:) Már csak azért is összeegyeztetem az én táncpróbáimmal:)

Majd biztos menni fog a megjegyzés tétel meg a súgdolózás:D

2010. aug. 12. 10:57
 6/14 anonim ***** válasza:

Persze,táncolj csak a barátoddal.

Ne törődj az esetleges piszkálódó megjegyzésekkel...


Ha a barátodnak örömömet okoz (és szerintem igen),hogy veled táncolhat,akkor ezt a lehetőséget add meg neki :-))


A hülye osztálytársakat meg tojd le :-DD

2010. aug. 12. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

*örömet


:-))

2010. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

Első vagyok.

Ha én lennék a helyedben, direkt örülnék a sugdolózásnak, hah, irigykedjenek csak... :D Igazából egy kicsit átérzem a helyzeted, bár közel sem vagyok még a szalagavatóhoz, de nekem sem a legjobb az osztályom, régen rengeteget szenvedtem emiatt, most már úgy-ahogy el tudjuk fogadni egymást, de nálunk is ment ez a dolog, szóval nem kell velük foglalkozni.

2010. aug. 12. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Simán vállald el :)

Én is ezt tenném a helyedben,és ha összesúgnak a hátad mögött,csak röhögj rajtuk:)

Féltékenyek lesznek és baromi irigyek :))

2010. aug. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

nagyon köszi mindenkinek:)

Hát igen...engem is piszkáltak, de olyanok akiknek baromira nemlett vna mire beképzeltnek lenniük.

És visszaszóltam és akkor én voltam a szemét:O

Gyülöltem oda járni:S Volt amikor sirva jöttem haza.

De majd akkor főhetnek a levükben, hülye p*csák:S

2010. aug. 12. 11:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!