Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nők, akiknek a férje másik...

Nők, akiknek a férje másik országban dolgozik, hogy viselitek, miért alakult így?

Figyelt kérdés
Miért nem mentetek a férjetekkel? Milyen gyakran találkoztok? Hogy bírjátok idegileg? Testileg?
2020. dec. 10. 20:46
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

2 éve megy igy. Párom olyan helyen dolgozik, ahol folyamatosan masik orszagba kuldik. Kb 1-2 honap van hatra a felmondasi idejéből mar csak, hala istennek. Lelkileg is xar, testileg is. En neha mar az osszeomlas szelen alltam, neha talan bele is csusztam, mikor volt hogy korona miatt majd 4 honapig nem talalkoztunk.

Szuleim is ket kulon orszagban elnek, dolgoznak. Anyam is rosszul viseli, bar őt a penz boldogitja cserebe. Engem az sem. En csak a paromat akarom. Hosszu tavon szerintem semmikepp sem tarthato, max ha mar 20 eve hazasok vagytok. Mi nem vagyunk igy, meg fiatalok vagyunk. Annak ellenere hogy mennyire imadjuk, szeretjuk egymast, megis erotprobalo volt ez az idoszak. Nem megcsalasrol van szo vagy ilyesmi. Eszembe se jutott, baratomban is megbizok. De ugy lelkileg hogy nincs veled akit szeretsz az nagyon taccsra tesz. Volt hogy mindennap sirtam, neha azt mondtam magamnak, van e ertelme ezt a kapcsolatot folytatni ha mindennap ennyire faj. De igy vissza gondolva a lexarabb pillanatokra is azt gondolom most, hogy megerte kitartani, mert tenyleg nagyon szeretjuk egymast, es mindig mindent megoldottunk egyutt.

2020. dec. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
2%
Én férjem 3 éve dolgozik külföldön. Könnyen bírom, hisz megcsalom, de a pénze jó!
2020. dec. 10. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Gyönyörü ember lehetsz, második válaszoló.
2020. dec. 10. 22:08
 4/7 A kérdező kommentje:
Elsö, akkor kitartást, nemsokára lejár a felmondási ideje és ott lehettek egymásnak. Ès utána mi a terv? Maradtok Magyarországon?
2020. dec. 10. 22:09
 5/7 anonim ***** válasza:
73%
Magyarorszag nem opcio nekunk. Mi kulfoldon telepszunk le. Hogy itt is oregszunk e meg, azt meg nem tudjuk. :)
2020. dec. 10. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
57%

sajnos az ismerőseim körében azt tapasztalom, hogy az ilyen párok vagy elválnak, (mert kölcsönös megcsalások vannak, vagy csak megszokják a szingli életet, és rájönnek, hogy nem hiányzik a másik )vagy kiköltözik a feleség is a férj után külföldre, vagy a külföldön dolgozó költözik haza.

Hosszú távon ez nem kapcsolat. Nagyom minimális kivétel van, akiknek túléli a házasságuk.

2020. dec. 11. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
57%
6# En is igy gondoltam, hosszu tavon 5-10 ev nem tarthato. Az nem hazassag. Mi is 2 evet birtunk. Egy ido utan vagy az egyik koltozok haza, vagy a masik ki. A megcsalasok, nos igen. Apam is kinn van, rendszeresen meseli hogy a magyar hazas munkatarsai k*rvaznak, de nem csak a magyarok ilyenek. En parom lengyel, nemet, szerb munkatarsainak 90%-a legalabb egyszer elment mar k*rvahoz, ugy hogy otthon varta a feleseg, gyerek.
2020. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!