Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már előre gyomoridegem van a...

Már előre gyomoridegem van a karácsonytól más is van úgy vele ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 14:01
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nincs okom rá, én várom
2020. dec. 1. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:
100%
Figyu, ugy nappal előtte hívd az anyóst, hogy vigyél-e valamit, köhögj jo nagyokat, ezt ismeteld 2 napon át majd mikor telefonaltok panaszkodj, hogy lehet nem sikerült a mézes mert nem érzed az ízeket. Tuti azt mondja maradj otthon. Szívesen. :)
2020. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:
Ugy 5 nappal
2020. dec. 1. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
Nem, végre lesz egy hosszabb szabadságom. Nagyon le vagyok merülve.
2020. dec. 1. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
23%
Amiatt, vagy ideges mert van puszi és ajándék?
2020. dec. 1. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz együtt karácsonyozni, ráfoghatod a covidra, azt is mondhatod, hogy kontaktszemély vagy valakinek, kolléga, ismerős.
2020. dec. 1. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 Metionin ***** válasza:
100%
10: tavaly anyós kihirdette, hogy nem ajándékozunk, de a biztonság kedvéért vittünk neki egy édességet. Persze hogy mindenki vett neki valamit, a végén pedig kinyilatkoztatta hogy valami drágábbra számított tőlünk. Na idén nem kap semmit és el se megyek :D elegem van belőle, hogy a hátam mögött szapul de az ajándék meg kéne, hát lófaxt a seggébe :D
2020. dec. 1. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Imádom a karácsonyt, mindig is imádtam, még akkor is ha mások belerondítottak, az ünnep az enyém.
2020. dec. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 anonim ***** válasza:

Nem, mivel sem felesleges ajándék hajszolással nem hergeljük egymast a családdal. Ha van ötlet adunk valamit, ha nincs tenyleg csak apróságokat adunk, italt, sütit stb. De inkabb az a a jellemző hogy eszünk iszunk, tarsasozunk. Gyerekek kapnak ajándékot, a nagyobbak mar inkabb pénzt. Ez nalunk igy volt mindig.

Kicsi a csaladunk, szerencsére senki sem kiállhatatlan. Akire meg nem vagyok kíváncsi ( pl apám..tett érte nyilván) ahhoz nem megyek jópofizni. Nem hajszolom bele magam a 8.féle sütemény sütésbe ha nincs idő rá, eleg a kevesebb de azt szívesen sütjük. Diszek a régiek en tuti nem bújom a boltokat mindig valami sz.rszar után. Alapból szeretem a karácsonyt, díszíteni a lakást stb de nem vagyok hajlando elrontani az idegességgel meg vasarlasi lazzal.

2020. dec. 2. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is gyomoridegem van. Nekem azért, mert friss házasok vagyunk, és mindenki azzal nyaggat, ha találkozunk, mikor szülök már. Fogadjunk most karácsonykor is ezzel fognak csesztetni.
2020. dec. 2. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!