Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már előre gyomoridegem van a...

Már előre gyomoridegem van a karácsonytól más is van úgy vele ?

Figyelt kérdés
2020. dec. 1. 14:01
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
100%
Pedig idén van a legegyszerűbb dolgod, ha nem akarsz kerek-perec kiállni, még mindig foghatod a vírusra.
2020. dec. 1. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
100%
Nekem nincs. Idén ugye a vírus miatt a rokonlátogatásokat hanyagoljuk, Ők kérték hogy ne menjünk mert van köztük egy idős néni 82 éves akit nem kéne kitenni veszélynek, ami jogos is. Mi örülünk hogy nem kell menni főleg anyámmal mert utálunk ott lenni. Apám is csak azért menne mert mégis csak rokon, de Ő sem ragaszkodik ehhez igazából. Nálunk meg csak a szűk család lesz és ennyi. Emiatt meg nem stresszelek mert itthon nem szokott gond lenni szűk családban, ha rokonokhoz megyünk vagy jönnek akkor szokott stresszelés meg veszekedés lenni.
2020. dec. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:
Persze de ben idősek az anyósék dolgozni járnak Szval nem lehet kifogas :(
2020. dec. 1. 14:45
 14/31 anonim ***** válasza:
88%
Egyáltalán nem várom a karácsonyt. Kicsit szomorú is vagyok. Ennek az az oka, hogy ez az első karácsony apukám nélkül.
2020. dec. 1. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

14#

Nyilván ha a sokadik lenne, akkor se lenne már olyan, mint régen apukámmal.

Jó apukám volt.

2020. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%
Mi ketten leszünk, megfőzzük a kaját és 3 napra bekuckózunk. Családdal elég a video telefon. Ha nem akarsz látni senkit, mondd h köhögsz és nem akarod h elkapják.
2020. dec. 1. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Nem rájuk kell kenni, azt is mondhatod, hogy te vagy rosszul, megrendelték neked már a tesztet is.

Bár szó mi szó, egyszerűbb kamuzás nélkül csak nem elmenni.

2020. dec. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
77%
Igen, nekem is az van. Nekem a közös családi vacsora miatt. Nincs jó kapcsolatom apámmal, szerencsére az év nagyrészébe késő estig dolgozik, és sosem eszünk vele együtt, de karácsonykor minden évben 2-3 napig a képét kell néznem az asztalnál. :(
2020. dec. 1. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
66%

Nem, nálunk nem szokott lenni veszekedés, ergó nincs min idegeskedni.

De amúgy nem értem azokat, akik direkt jószántukból töltik az ünnepeket veszekedős rokonoknál. Ha nekem ilyen rokonaim lennének, kapásból meg sem látogatnám őket karácsonykor (sőt, az év többi napján sem). Ha meg egy háztartásban élnék ilyennel, akkor könnyen leszerelném úgy, hogy mosolyogva igazat adnék neki mindenben, amikor kötekedni próbál. Nem hiába mondják, hogy okos enged, szamár szenved. Nem kell belemenni ilyen játékokba, és akkor nincs veszekedés. Egyszerűen rá kell bólintani mindenre, amit mond, és buzgón helyeselni. Ha látja, hogy rajta kívül senki más nem bosszankodik, senki nem húzza fel magát, akkor egy idő után lenyugszik ő is, mert nincs kivel veszekedni. :D

2020. dec. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 Angel3000 ***** válasza:
100%
Szia! Nincs a Karàcsonytòl gyomoridegem! Inkàbb ôrûlôk neki, mert egy Csalàdi Ûnnep ami szép és melegséggel tôlti fel Szivûnket, Lelkûnket! ! Ebben a furcsa Vilàgban szûkségûnk van a Szeretet Ûnnepére! Pròbàld Te is ugy megélni a Karàcsonyt, hogy ne okozzon idegességet! Minden jòt!
2020. dec. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!