Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha a családod összes tagjával...

Ha a családod összes tagjával hatalmas a szakadék köztetek, testvéred nincs, barátaid a mentális problémák es a balsors miatt nincsenek, akkor mégis kihez fordulhat az ember?

Figyelt kérdés

Szinte semmilyen közös hang nincs egyik csaladtagommal sem. En vagyok a rossz, ha nem látogatom meg az egyik depressziós rokonomat, majd miután meghallgattam a panaszkodását es láttam sírni, en is sírógörccsel jövök haza. Az egyik szülőm mentális beteg, tőle örököltem en is, borzalmas ember, gyűlölöm. A másiknak sokkal fontosabb a kapcsolata, mint en.

Abszolút senki nem ert meg a családból, viszont barátaim sincsenek több okból. Egyedül nőttem fel, testvér nélkül, ez is rányomta a bélyeget az életemre. Mit lehet ilyenkor csinálni? Szerintem semmit.


2020. nov. 29. 21:07
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
77%
Én is csak azt tudom mondani: üdv a klubban. Ugyanígy vagyok.
2021. jan. 3. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Udv a klubban. Nekem van 1-2 baratom, de a virus meg egy helyzet miatt, nem nagyon talalkozunk, azert telefonon tudjuk tartani a kapcsolatot.


En sem latogatom mar a rokonokat, se a szuleimet, mert csak rossz erzes fog el, illetve utana meg rosszabb es meg napokkal, hetekkel kesobb is.


Rajottem par evvel ezelott, ha en barkivel talalkozom es utana nem erzem

jol magam, akkor annak oka van es nem kotelezo ujbol talalkozni.


Gondolkozz el, mi az amit szeretsz csinalni. Olvasas, rajzolas, iras, filmek, kezmuves dolgok-szoves/fonas/himzes, festes barmi.


Naponta par perc torna pedig tenyleg sokat javithat.. Vagy egy kis seta.

Lefekveskor meditacios zenehallgatas, vagy iranyitott meditacio. Yo*t*be tele van...

2021. febr. 1. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim válasza:
Próbáltál már lovagolni?
2021. márc. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!