Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit gondoltok erről?

Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés

Csak kiváncsiságból érdekel, hogy más mit gondol arról, hogy 35 éves, többgyermekes anya, otthon nem főz, alig tartózkodik otthon. A nagymama viszi minden nap az ebédet az öttagú családnak. Nem szegények, jól élnek. Sajnálom a nagyijukat, nem fiatal, de nem is idős annyira, de nehezebben jár, fáradékony már. Az egész pereputty nap mint nap őrá szorul, még a másik testvér is, akinek szintén van családja. Van, hogy nekem panaszkodik, hogy annyira fáradt miután elvégez otthon minden nap, van, hogy délután öt óra is elmúlik. Én persze nem szólok bele, ez csakis rájuk tartozik.

De nekem ez felfoghatatlen, hogy valaki így kihasználja a saját szülőjét. Mi a véleményetek?


2010. aug. 11. 13:53
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szerintem a tömör lémyeg, hogy nem érdemli meg az a Nő, az "anya" jelzőt.
2010. aug. 11. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!