Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rossz ember vagyok, amiért...

Rossz ember vagyok, amiért lenézem az apámat?

Figyelt kérdés
Sajnos ő az életben semmire nem való, sosem nevelt, még 44 éves létére diplomája sincs, mert lusta volt mindig befejezni az egyetemet. Ráadásul kihasználta a környezetében az embereket anyagilag és még most is élősködik. Én semmire sem tartom őt, ezért nagyon rossz ember vagyok?
2010. aug. 10. 21:47
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

"Csak vigyázz, mert mindenki azt kapja vissza, amit ad. (Nem konkrét személytől, hanem általában.)

Majd 44 évesen gyere vissza és nézd meg, mit írtál. LEhet, hogy nem lesz nálad boldogabb ember, de az is lehet, hogy diplomás munkanélküliként segélyből meg takarításból próbálod eltartani a gyerekedet, mert az apa nem bír elviselni és lelépett."


Nem hiszem, hogy ez megtörténik. Ambiciózus vagyok, nem olyan lusta és felelőtlen, mint az apám. Diplomásan pedig csak jobb lehet.

2010. aug. 11. 11:57
 22/25 A kérdező kommentje:
Az pedig azért vicces, hogy lepontoztátok azokat, akiknek szintén gondjuk van az apjukkal. Bírom, mikor a sok otthonülő kismama, meg a tinédzserek itt vezetik le a feszültségüket.
2010. aug. 11. 11:59
 23/25 anonim ***** válasza:

09:44, jót röhögtem a válaszodon:D

"LEhet, hogy nem lesz nálad boldogabb ember, de az is lehet, hogy DIPLOMÁS MUNKANÉLKÜLIKÉNT segélyből meg takarításból próbálod eltartani a gyerekedet, mert az apa nem bír elviselni és lelépett."


Na mi van, szakmunkáskám, már itt is osztod az észt?:D De egy nagy selejt vagy.

2010. aug. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

"Diplomásan pedig csak jobb lehet."

nehogy azt hidd.

a diplomával kitörölheted a... még ha több is van. (tapasztalat)


jól írta valaki, még bármi előfordulhat. nem lesz 100%-ig biztosítva a jövőd attól, hogy elvégzel egy egyetemet.

2010. aug. 11. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Bármi, ahogy bárkivel. De még jó, hogy nem rólam volt szó.
2010. aug. 11. 13:24
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!