Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le róla az...

Hogy szoktassam le róla az öcsémet?

Figyelt kérdés

Egyszobában lakunk!

Öcsém 12!

Én 18 fiú!

Allandóan pucéron megy fürdeni, meg utánna pucéron ül a gép elé!

Szóltam már neki, szüleinknek is ők meg rá!

Válasz: Jólvan már, mindjárt meg hagyjatok stb.

Pont nem érdekli!

Volt valakinel ilyen vagy hasonló?

Mi volt a megoldás?


2020. nov. 20. 07:10
1 2 3 4
 31/33 anonim ***** válasza:
95%
10-11: Nem lehet mások képmásával/hangfelvételevel visszaélni. El kell vinni a srácot egy szakemberhez.
2020. nov. 20. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/33 anonim ***** válasza:
42%

Én tuti lenyomnék minden alkalommal egy közepes kokit neki, majd aztán megunja!


Majd a koliban is így fog viselkedni ?!

2020. nov. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/33 anonim válasza:
74%

Komolyan, kérdező, nem bántásból, de az írásod alapján te is elég gáz lehetsz. Minden egyes mondatod után felkiáltó jelet raksz, és ez elég idegesítő. Képzeld a pont is egy írásjel! Szokj már le erről, mert kb. olyan idegesítő, mint neked az öcséd pucérkodása.


De, hogy válaszoljak a kérdésre is: egyszerűen mondd meg az öcsédnek, hogy téged ez nagyon zavar, mert gáz és, hogy te sem pucérkodsz előtte. Vagy, ha bejön vágd hozzá a ruháját, és mondd neki, hogy öltözzön már fel, mielőtt bárminek is nekiállna. Ha nem hallgat erre sem, akkor szólj rá nyomatékosabban. Vegye már észre magát, és azt, hogy gáz, amit csinál.

2020. nov. 20. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!