Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy szoktassam le róla az...

Hogy szoktassam le róla az öcsémet?

Figyelt kérdés

Egyszobában lakunk!

Öcsém 12!

Én 18 fiú!

Allandóan pucéron megy fürdeni, meg utánna pucéron ül a gép elé!

Szóltam már neki, szüleinknek is ők meg rá!

Válasz: Jólvan már, mindjárt meg hagyjatok stb.

Pont nem érdekli!

Volt valakinel ilyen vagy hasonló?

Mi volt a megoldás?


2020. nov. 20. 07:10
1 2 3 4
 11/33 anonim ***** válasza:
93%

Ha nem tudtok külön szobába költözni, akkor válasszátok el valamivel ketté a szobát. Gipszkarton, függöny, szekrény, akármi. Hogy ne zavarjátok egymás életterét, napjait. A szüleid nem tudom miért nem beszélnek vele, hisz a szobából is pucéron lép ki ezek szerint. Szerintem figyelemmel kellene lenni arra, hogy valakit ez zavar.

Amúgy én mikor a barátommal és az öccsével, illetve családjával nyaraltam, megdöbbenve láttam, hogy anyuka felül pucéron átvágtat a nappalin, két melle ott libeg a 15-20 éves gyerekei előtt. Nekik szemük se rebbent, és gondolom ez egyes családokban normális, nekem nagyon fura volt. A mi családunkban ilyen nem volt, mindenki magán tartotta a ruháit a másik előtt, vagy legalább elfordult, kiment, stb.

A tesód még nagyon gyerek, és nem szégyenlős még mindig, vagy kifejezetten magamutogató fajta lesz. Szerintem jó lenne időben megértetni vele, hogy ha ez másokat zavar, akkor neki ehhez alkalmazkodnia kell. Majd a nőjével, meg a nudi strandon lóbálhatja a dolgait.

2020. nov. 20. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/33 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy a szoba elrendezése miatt nem tudnám elválasztani, szüleim meg amúgy sem csinaltatnak meg, ráadásúl beepítettek a szekrények!😢
2020. nov. 20. 08:36
 13/33 anonim ***** válasza:
97%
Lődd le a netet, amíg fel nem öltözik.
2020. nov. 20. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
100%
Tekerd le a fűtést😂
2020. nov. 20. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
79%
#11: Nem kell, hogy megtedd, elég a tudat, hogy megteheted, ha akarod, meg aztán már tudja, hogy van róla képed, innét csak rajtad múlik.
2020. nov. 20. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
18%
Szerintem aggasztó hogy ennyire rá vagy kattanva az öcséd pucér seggére.
2020. nov. 20. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
86%

Mikor elmegy fürödni, húzd ki a számítógépéből az egeret és csak akkor add vissza, ha felöltözött.

Előbb-utóbb csak megérti, hogy egyszerübb felöltözni mint veszekedni az egérért.

2020. nov. 20. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 A kérdező kommentje:
Ez sem rossz ötlet!
2020. nov. 20. 09:58
 19/33 anonim ***** válasza:
73%

Anyádék nem hajlandóak a körmére nézni.

Tudod, hol flegmázik egy takony 12 éves, mert meg merészelték kérni, hogy a saját házukban méltóztasson hozzájuk alkalmazkodni, nem pedig fordítva. Majd ha elköltözik, ott annyit van pucéran, amennyit akar, de nehogy már 3 másik ember alkalmazkodjon egyhez.

2020. nov. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
91%

Dobd ki vagy rejtsd el valahova a ruháit. Mondd azt: "Ha pucéran vagy úgy sem kell neked."

Ez is beválhat esetleg.

2020. nov. 20. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!