Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Kölcsönadnátok a kocsitokat...

Kölcsönadnátok a kocsitokat valakinek? Mondjuk leendő családtagnak?

Figyelt kérdés
2010. aug. 10. 16:16
1 2
 1/15 nyuxipok ***** válasza:
74%
Ha vigyazz ra es tankol is akkor termeszetesen kolcson adnam.
2010. aug. 10. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
98%

Ez sok mindentől függ...

Kérdés mennyire ismerem az illetőt, mennyire megbízható, mennyire vezet jól vagy rosszul, és még sorolhatnám.

Csak azért mert mondjuk a leendő férjemnek az X. unokatesója, és egyszer majd rokonom lesz, azért nem!

2010. aug. 10. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
97%
ha jól és megbízhatóan vezet akkor igen, de csak nagyon szoros" családtagnak.
2010. aug. 10. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
96%
aha
2010. aug. 10. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
86%

édesapám mondta mindig (viccesen, de azért komolyan gondolta): "autót és feleséget senkinek nem adunk kölcsön"


ehhez azóta is tartom magam, bár feleségem soha nem lesz, max férjem :)


ha valakinek kölcsönadod az autód, az pont olyan, mintha az üzletbe barátságot vinnél..nem jó ötlet. bármi történhet, és a barátság megromolhat akár egy életre is.

én mindig mindenkinek igent mondok mindenre, egyszerűen nem tudok nemet mondani, de ez az egy nem fér bele.

(ráadásul apukámtól örököltem az autómat, szóval végképp nem adom kölcsön senkinek, ami egyszer az övé volt. kötődöm hozzá érzelmileg is :))

2010. aug. 10. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
83%
életemben eddig egyetlen egyszer adtam kölcsön az autóm. Az anyósülésen ültem, a sofőr összetörte a kocsit. remekül ráfáztam, mert a kárérték felét volt hajlandó kifizetni, a másik felét nem, azt nekem kellett, több százezret buktam akkor. Soha többet, senkinek... csak ha valakinek az élete múlik ezen. pl. azonnal orvoshoz kellene vinni
2010. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%
NEM.
2010. aug. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim válasza:
83%
nem
2010. aug. 10. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
51%

Csak sofőrrel együtt, aki én lennék.


Casco nélküli autót nem önzőség soha sem átadni.

2010. aug. 10. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
58%
volt rá példa, hogy kölcsönadtam. nem is egyszer. aztán csak lestem, mikor megkaptam a 30 ezres büntit és a képeken nem is én ültem az autóban. persze amikor ki kellett fizetnem, ez a kutyát sem érdekelte.
2010. aug. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!