Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit lehetne venni 50-dik...

Mit lehetne venni 50-dik születésnapjára?

Figyelt kérdés
Feleségem most 19-én fogja betölteni az 50-dik szülinapját..és valami ötletet szeretnék hogy ilyenkor mit szoktak és mit vehetnék neki?(meglepetés bulit rendezzünk)
2010. aug. 10. 14:48
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem annak is biztosan örülne, ha elvinnéd valahova pihenni két-három napra. Persze ez az anyagiakon is múlik... De kedves tőled, hogy így készülsz rá, szerintem ezt is nagyon fogja értékelni. :)
2010. aug. 10. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

-nagyon jópofa figurás torták vannak

-ékszer (általában a nők örülnek, ha ilyet kapnak), egy szép nyaklánc-karkötő-fülbevaló együttes

-maglepkek.hu-n vannak extrém ötlete (tandem ugrás, stb.)

2010. aug. 10. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
attól függ, de szerintem ha van gyerek meg esetleg unoka, akkor egy meglepi bulinak örülne, ahol mindenki ott van. vagy esetleg vidd el egy hétvégére valahova pihenni, kirándulni. ha nem, akkor vidd el egy jó kis étterembe vacsorázni, majd otthon bontsatok ki egy üveg bort vagy pezsgőt. de vehetsz neki egy szép karórát, ékszert, női táskát, rendelhetsz neki tortát, vagy vehetsz neki különleges virágot. mind attól függ, mit szeret, mennyire szeret kimozdulni, stb. mi pl anyukánknak a 60-i szülinapjára rendeztünk egy meglepi bulit és az unokák adták át az egyik ajándékot, ami egy hatalmas nagy gyönyörű képkeret volt és benne sok kicsit kép, amin az unokákkal és a családdal szerepel. rajta volt mindenki, a közepén meg egy nagyobb, ahol ő van rajta az egész családdal. nagyon meghatotta, el is sírta magát. apukánktól akkor egy hintaszéket kapott fából. nagyon tetszett neki az is.
2010. aug. 10. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!