Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Zsarolja a betegségével a...

Zsarolja a betegségével a családját v most tényleg nagyon beteg?

Figyelt kérdés
A volt férjem hívott, h az apja rosszul van és már többször voltak kórházban a héten. Magas vérnyomás, elismerem biztos rosszul van, de mindig ez van. A házasságunk alatt hol a lába miatt volt "életveszélyben", hol a válla, h a cukra....sorolhatnám, lényeg h komoly baja nem volt, csak mindig mikor kicsit rázósabb volt valamelyik gyerekével a helyzet, mindig volt valami. Egészségtelen életet él, mint táplálkozás, mint mozgás terén, a gyógyszereit meg nem szedte be....mostanában kezdte el.....gondolom ezért vannak a rosszullétek, mert kicsit későn avatkoztak be! Szóval nem igazán lehet nála tudni, mert szerintem kicsit túlzásba van víve. Igazából engem annyiban érint, h a fiamat folyamatosan odarendelik, mert szegény beteg apjának had legyen egy kis öröme, hamár úgyis nemsoká itt a vég. Ez megy évek óta, egy 50 év feletti embernek vannak problémái főleg ha nem él az orvos utasításai szerint....én ebben játékban nem szeretnék részt venni. Persze mindig úgy adja elő a férjem, h mostmár nagyon rossz a helyzet és ezért kell mindig vinnie a fiunkat. Félreértés ne essen nem tiltom tőlük, csak jó lenne ha nem ilyen zsarolássokkal próbálkoznának a nagyszülők, felnőtt emberként beszélni a dolgokról, de egy beteg emberrel ugye nem is lehet beszélni, mert még a végén tőlem kap infarktust! Emberek 30 évesen halnak meg minden előjel nélkül, ill ismerek nagy harcosokat, akik a betegségükkel együtt élnek sé mégis aktív életük van! Veletek volt már olyan h valaki a halálával zsarolt?
2010. aug. 10. 13:42
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
100%
ooohhh hipochonder család nincs is annál jobb előre is sok erőt és kitartást!!!
2010. aug. 10. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!