Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tehetnék ez ellen?

Mit tehetnék ez ellen?

Figyelt kérdés

Apukám nem tudom miért,de valamiért nagyon nem szeret engem. Én 15 éves vagyok,a hugom pár nap múlva lesz 13. Vele nagyon jól elvan,halkan beszél vele,ő mindent megkap,és ha a tesóm kérdez tőle valamit,akkor kedvesen válaszol,velem meg ordít. Soha egy kedves szava nincsen hozzám,születésnapomra se vesz semmit,nem mondd semmit,ballagásomra csak egy virágcsokrot kaptam tőlük,míg a többiektől 10 000 forintos vásárlási utalványt,stb..Még egy könyvet se akart venni.

Eggyik nap segítség kellett neki(építkezünk,és nem voltak már ott a munkások!),mentem,és segítettem neki,5 órán keresztül hordtam neki oda a cuccokat,de akkor is csak ordibált velem,ha kérdeztem valamit nem válaszolt,vagy megint ordítva,és meguntam,mondtam neki hogy majd a kis kedvenckéje segít neki,őt úgyis nagyon szereti.

Leültem az ágyra,erre odajött hogy én ezt hogy képzelem,hogy bunkó vagyok vele,stb...(Persze a hugom az égvilágon nem csinál semmit,és csak vihog az egészen!)Többször hátbavágott,belém rúgott többször is,pofont adott,stb...Pedig nem ártottam neki soha semmit,nem beszélek velük úgy,semmi! És mondtam neki,hogyha majd idősebb lesz,és kell neki valami,akkor engem ne hívjon,mert nem fogok neki segíteni,hanem azt fogja majd tőlem visszakapni,amit ő adott nekem. És ne csodálkozzon hogy a kis elkényeztetett "hercegnője" se fog neki ugrani,nagy ívbe lefogja őt sz*rni,és csak kifogja őt röhögni.

Erre kiabált hogy takaroggyak a háztól,sokszor kívánja a halálomat is,stb...


Bocsi hogy hosszú!


2010. aug. 10. 13:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Édesanyád hol van olyankor, amikor édesapád bántalmaz? Ő nem áll ki melletted? Vagy egyáltalán mit mond?
2010. aug. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem mondd semmit!

Csak áll,és ennyi!

Több órán keresztül álltam a létrán hogy neki segítsek,és mikor elment valahova,kérdeztem tőle hogy hova mész? Erre ordít,hogy mivan? Halál f*szára,hova mennék?

2010. aug. 10. 13:33
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az építkezés miatt ingerültek. Próbálj meg velük leülni beszélni. Vagy költözz át pár napra az egyik rokonodhoz. Nagymama, nagynéni, keresztanyu, valaki. Mert ez így nem normális. Vagy szólj az iskolában az osztályfőnöködnek.
2010. aug. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Én se vagyok túl jóban apámmal, mostanában alig beszélünk (persze, ha festeni kell, füvet nyírni, betont keverni, szerelni, akkor mindjárt pici lányom, gyere ide), de azért ez durva. Anyukád hol van mikor apád ordít veled? Neki kellene kiállnia érted, meg leteremteni a hugod. Az áll és hallgat verzió meg még mindig jobb, mintha adná apád alá a lovat :S

Amúgy csak, hogy megnyugtassalak, én a középsulis ballagásomra se kaptam egy csokornál többet, és nem azért, mert nem szeretnek.

Na szóval, a megoldás: egyszer kellene apukáddal megértetned, hogy te is ember vagy, nem vagy se a kutyája, se a sarki q*va, úgyhogy lesz kedves normális hangon beszélni veled, vagy hagyjon békében, és egyáltalán ne szóljon hozzád, de ne is kérjen semmire. Ha úgy bántalmazott, hoy nyoma maradt (pl törés, látlelet, stb) akkor győzd meg anyukád és keressétek meg a gyermekvédelmiseket, vagy fordulj az iskolád ifjúságvédelmiséhez.

2010. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Fiú vagy gondolom.Hát nálunk is így volt.Apám mindíg csesztette a bátyámat.Késöbb mikor elköltözötta bátyám,hiába várta apám,hogy jöjjön.
2010. aug. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Nem,lány vagyok! :)

Csak azt sem veszi észre senki hogy vagdosások vannak a kezemen,olyan szinten utál.

Több betegségem is van(Cukorbetegség,stb...),aminek következtében sokat fogytam,és mikor még nem mondták meg hogy mi a bajom,akkor se vitt volna el a kórházba hogy mégis mitől vagyok rosszul,és dobtam le hirtelen közel 10 kg-ot.

Óóó,ne félj,amikor kell neki valami,akkor nyalizik nekem is 1000rrel.

Mindig arra fogta hogy nem eszek rendesen,közben pedig ettem,és nem ragadnak rám a kilók.

Ha hánytam,vagy valami más bajom volt,torokgyulladás,láz,ilyenek,elküldött suliba,tesómnak fájt a feje,nem kellett suliba mennie.

2010. aug. 10. 13:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Ja,és nem ő vagdos!
2010. aug. 10. 13:50
 8/9 anonim ***** válasza:
Mostani 15 évesek 80% emós!! De szerintem ez nem az... Mondd el neki hogy ez neked nem jó
2010. aug. 10. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Mondtam neki hogy beszéljen velem is normálisan,mert nem ártottam neki,nem én tehetek róla h +születtem,nem én kértem.

Nem vagyok emos

2010. aug. 10. 22:16

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!