Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek az alábbi...

Mi a véleményetek az alábbi helyzetről?

Figyelt kérdés
Egy nagyszülőt nem érdekli az unokája, azt sem tudja él-e, mi van vele. Néhány év múlva, alkalomra küld egy személytelen hangú lapot.
2010. aug. 10. 12:33
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem kötelező neki foglalkozni vele. Azért mert rokon nem kötelező szeretnie. Ha rosszat sem tesz neki akkor szíve joga.
2010. aug. 10. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Milyen lapot?Én kideríteném mi az oka ennek a hidegségnek.Sosem lehet tudni mi van a háttérben.

Lehet azért személytelen mert rég nem beszélt az unokával, és nem tudta mit írjon.

Mellesleg az unoka is kereshetné a nagyszülőt, ha abban a korban van, nem?

2010. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
61%
A te hibád is!
2010. aug. 10. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
85%
Komolyan ez a forum kell neked, hogy arra juss, HALADEKTALANUL hivjad fel, mi a f@sz van?!
2010. aug. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Számomra nem jellegtelen, azért kérdezem. Bakter. :D

Az unoka kicsi, nem tudja őt megkeresni. Születésétől nem látta.

Azért nem akartam többet írni, hogy ne befolyásoljon benneteket a válaszadásban.

2010. aug. 10. 12:43
 6/14 anonim ***** válasza:
61%
Ez a nagymama fogadjunk, hogy az anyósod volt/vagy még most is az. Lehet, akar valamit, csak nem tudja, hogy mivel kezdje. Mi a véleményem? F*sza családok vannak. (ennyi infó alapján)
2010. aug. 10. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Nem az unoka hibája, hanem a szülőké (vagyis tiéd meg a párodé, hogy így alaklult). 18 vok, nagymamám 15 éve 1x láttam akkor is véletlenül, mert a fia látni se bírja. Velem nincs baja, és nekem se vele, de miatta nem tudunk találkozni. Remélem, neked több eszed lesz, mint apámnak volt.
2010. aug. 10. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Nem anyós, a másik fele. Anyai anya.

Na, jó, akkor mondok még. Hátha nem szedik itt le a fejemet. :S

Anyaként sem remekelt, szerette forgatni a gyereke hátán a fakanalat, szíjat. Hurkás, kék-zöld állapotig. Szóval, kifejezetten rossz volt a kapcsolat a kezdetektől, folyamatosan.

Aztán az unoka születésekor, mikor az újszülött hazaérkezett az anyával, megbántódott valamin és eltűnt.

Most, évek múlva születésnapjára küldött, képeslapot. Eddig semmi.

2010. aug. 10. 13:01
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Akkor meg mit foglalkozol vele.
2010. aug. 10. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:

iigen. De alapvetően udvarias típus vagyok. Ha megszólítanak, szoktam válaszolni, reagálni valamit.

Ha nem szólok semmit, akkor én vagyok a sutyi.

2010. aug. 10. 13:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!