Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Talán újra keresi? (lent)

Talán újra keresi? (lent)

Figyelt kérdés

A párommal 3 és fél után szétmentünk a sok vita miatt. 1 hónapig külön voltunk, ő közben megismerkedett egy lánnyal. Ill. inkább úgy fogalmaznék h barátkozott egy lánnyal. 1x találkoztak, de ennyi volt, ő visszajött hozzám.

Sajnos tudom h bennem van a hiba, ugyanis nem tudtam magam túltenni ezen a dolgon, pedig nem történt közöttük semmi.

Rettegek tőle h újra felkeresi a lányt és megszereti én pedig hoppon maradok.

Nem szoktam neki hisztizni, engedem h had menjen a haverjaival erre-arra, mégsem tilthatom meg neki h ne menjen. Viszont arra a lányra nagyon féltékeny vagyok.

2 napja észrevettem h megint egyre többet jár iwiw-re (ott levelezett ezzel a lánnyal). Azt h kapcsolatban van, nem akarta kitenni mondván h őt nem érdekli az iwiw. Ehhez képest most újra elég sűrűn látogatja az oldalt. :(

Szerintetek újra keresi ezt a lányt?

én 20/L, ő 24/F


2010. aug. 10. 12:14
 1/5 anonim ***** válasza:
Nézd, előbb utóbb valóra válik az, amitől rettegsz. Nem bízol benne, megette a fene az egészet.
2010. aug. 10. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
55%
Inkább azzal törödj,hogy ti jól meglegyetek,akkor nem fog más után nézni!
2010. aug. 10. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tartalékként egészen biztos, hogy képben van.

Ő sem akar "hoppon maradni".

2010. aug. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nem te vagy az a lány akinek a pasija még annak a másik lánynaka tel.számát se hajalndó kitörölni?


Én a helyedbe ultimátumot adnék neki. Vagy törli mindenhonnan a lányt,vagy én kilépek az életéből.

Én ezt tettem,egy hétig gondolkodott rajta,igaz én elötte mondtam neki h nincs lehetőség gondolkodási időre,most kell dönteni.De nem döntött,én meg ott hagytam. Aztán egy hét múlva mikor keresett,már nem akartam békülni,mert akkor nem döntött azonnal,2 hátig tepert uttánam,mire megbocsátottam,azóta is együtt vagyunk,ennek már több mint egy éve

2010. aug. 10. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

De én vagyok az a lány :(

Tudom h bennem is van hiba, mert nem kéne féltékenykednem, meg bíznom kéne benne stb. De így nem tudok :( Ma mindenféleképpen elbeszélgetés lesz az ügyből. Ha a másik lánnyal akar kavarászni akkor élje ki magát, mert én nem asszisztálok ilyen dolgokban.

2010. aug. 10. 13:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!