Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagy nyomás alá teszik a...

Nagy nyomás alá teszik a felnőtt lányukat?

Figyelt kérdés
Energia vámpír emberek a feleségem szülei. Sokszor vinni kell anyóst ide oda, vagy más esetekben mindent vegyen meg ami kell. Ha elfelejt mégis valamit kitör a hiszti. Jelenleg a baromfiknak kellett táp, feleségem elfelejtette, majdnem elkezdett sírni, úgy érzem rettentő nagy nyomás van rajta ha nem teljesíti anyós kívánságait mert fél tőle mivel elég hárpia. Teljesen különállóak vagyunk, nem függünk tőlük, viszont kezdek besokkalni hogy miattuk állandóan átkell variálni a programjainkat és hozzájuk igazodni. Bevásárlás, orvoshoz vinni, temetőbe, alkalom adtán dolgozni kell vinni, természetesen ha nem teljesít akkor nem mondja hogy baj viszont érezteti, flegma fölényes és lekezelő. Anyós 54 éves, mielőtt azt mondjuk hogy idős kategória. Különösebb egészségi problémája nincs!
2020. nov. 7. 13:13
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon szépen megfogalmazta 10-es.
2020. nov. 7. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

#10, én is egyet értek veled. sajnos az én anyám is ezt csinálta, sok-sok év terápia kellett ahhoz, hogy felálljak és elvágjak vele minden szálat.

a büntetés természetesen akkor se maradt el, de már nem érdekelt


ja de. egy élet kevés egy ilyen terhet letenni

2020. nov. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 Laylah ***** válasza:
10-es, nem a feleség borul ki, ha elfelejtett valamit, hanem az anyós, ha a feleség nem vitt neki valamit, mert elfelejtette megvenni.
2020. nov. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
76%
13-as, én úgy értelmeztem, hogy a feleség borult ki annyira, hogy majdnem elkezdett sírni, mikor rájött, hogy elfelejtette a baromfitápot. "Jelenleg a baromfiknak kellett táp, feleségem elfelejtette, majdnem elkezdett sírni, úgy érzem rettentő nagy nyomás van rajta ha nem teljesíti anyós kívánságait..."
2020. nov. 8. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Laylah ***** válasza:
Akkor lehet, hogy én értettem félre, de a kérdésben az anyós is sírással zsarolt, talán az zavart meg.
2020. nov. 8. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 Laylah ***** válasza:
Na jó, ezt visszavonom, kevertem egy másik kérdéssel, elnézést!
2020. nov. 8. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Szerintem elkell kezdeni leépíteni folyamatosan. Először nincs temetőbe vitel mert nem értek rá. Utána nincs munkába vitel és szép sorban megszűntetni. Ne haragudj de 54 éves nő ezeket mind megkell tudni egyedül oldania. Valahogy a feleségedbe kell tudatosítani hogy ez nem normális dolog. Van saját életetek, mi lesz ha lesz gyerek? Akkor arra nem lesz idő mert a mamát kell körbeugrálni? Ne hagyjátok magatokat.
2021. febr. 9. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!