Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Na most hogy legyen?

Na most hogy legyen?

Figyelt kérdés
Anyával ketten élünk együtt. Ajakpiercinget akarok, és nem azzal van a baj, hogy "nem engedi", mert elmúltam 18, szóval nem is kell szülői engedély. Azon agyalok, hogy mivel tudnám barátságossá tenni számára a szitut. Jó a viszonyunk, mm mindent meg lehet vele beszélni, ő is bízik bennem, és pont ezért lenne szar, ha beállítanék a pc-vel, ő meg napokig fújjolna:S Tudom, hogy az én életem, én felelősségem, és konfliktuskerülő sem vagyok, de pont ezen pont nem akarok vele összekapni. Vélemények?
2010. aug. 9. 22:10
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ülj le vele,és mond el neki,hogy te ezt szeretnéd,és ha csak egy múló szeszély lenne,nem csináltatnád meg.Szerintem megérti.Nekem is van,és anyu csak annyit mondott néha rá,hogy olyan mint egy kukac,vagy megkérdezte,hogy kakaós a szád? XD

Nekem egy patkó van benne.

2010. aug. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Hát,egy oylan pillanatban hozd fel neki,amikor tudod hogy jó kedve van,vagy legyél kedves,süss sütit,vagy hasonló. :D Én 17 vagyok,olyankor kérleltem anyum köldök meg orrpiercingre,mikor jókedve volt,és tudtam hogy nem fog pörölni velem. De szerintem ne úgy csináld,hogy megcsináltatod,és előtte nem szólsz neki...


Sok sikert!

2010. aug. 9. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Érvként felhozhatod például, hogy bármikor kiveheted, ha már nem tetszik, nem fix, mint egy tetoválás. Olyan, mint egy fülbevaló, abban csak nem talál kivetnivalót :)
2010. aug. 9. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt, és meglepődtem ,de engem anyum kisért el amikor átszurták a szám! Örülök hogy jó viszonyod van az anyukáddal,szerintem megértő lesz ha szépen elmondod neki a kívánságod!tartsátok is meg ezt a jó viszonyt!
2010. aug. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!