Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Pontosan hogyan kell ezt a...

Pontosan hogyan kell ezt a nyilatkozatot megírni?

Figyelt kérdés
Alkoholista apám évek óta terrorizálja a családot, teljesen ki vagyok készülve. Úgy tudom, lehet írni olyan nyilatkozatot, amiben kijelenti, hogy semmilyen formában nem támogat többé. Nem akarom, hogy a szememre vesse, hogy az ő pénzéből élősködök. Így elvileg pályázhatok szociális ösztöndíjra , mert egyébként kenyérre se nagyon lenne pénzem. Légyszives segítsetek. 19L
2010. aug. 9. 21:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenről még nem hallottam. De ha otthon laksz,akkor az ösztöndíj sem biztos. Abból egyéb jövedelem nélkül pedig nem tudsz tanulni. Ahhoz az ösztöndíj csak zsebpénz.
2010. aug. 9. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak nyárra költöztem haza. De megbántam:( Egyébként kolis vagyok.
2010. aug. 9. 21:44
 3/5 anonim ***** válasza:

A szülő arról nyilatkozik, hogy a gyermeke önfenntartó, de ehhez kell a jegyzőtől is igazolás.

Postosan szoc.tám-hoz szokták ezt kérni, így nagyobb az esély rá h kapsz támogatást.

2010. aug. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Egyszerűen írja le, hogy ő (adatok) a jövőben semmilyen formában nem támogat téged (adatok).

Viszont akkor kell valami bevételt szerezned, mert szoctámnál ha egy bizonyos összeg alatt van a hivatalos bevételed, akkor kiszállnak terepvizsgálatra vagy mire, hogy mégis miből élsz.

2010. aug. 9. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
értem. Köszönöm a válaszokat:)
2010. aug. 9. 23:00

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!