Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lányom hippisen...

Mit csináljak? Lányom hippisen öltözködik. Egyáltalán nem tetszik. Olyan furcsa. És minden színt kever úgy néz ki mint 1 madár.

Figyelt kérdés
vett ma ilyen napszemüveget ami lila és kerek. Minden ékszere peace jelű. Most még csak lázad? hagyjam? Köszönöm a válaszokat.!
2010. aug. 9. 20:37
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Most az a baj, hogy a béke jelét aggatja magára? És ha a sátánista csillagot aggatná magára, akkor mit szólnál?

Jó, most nem azér, értem én, fura ez neked, meg csak kérdés, csak, sztem ez azért nem egy olyan nagy baj, hogy ő béke párti. Tök régen volt egy fura hippi társadalom, de ma már nem abban a világban élünk.


Meg nézd meg, itt előttem írták, h a gót, meg az emo, meg a (mi is volt a 3.?) szóval nem ugyanaz. Kit érdekel, ezek csak kamasz hülyeségek, hogy zenei stílusokat magukra a vesznek, ruha formában kimutatnak, meg nemtom. Ezzel azt akarom mondani, hogy ennek legalább van valami jelentése, hogy béke, meg legalább nem egy színű. Kamasz korában mindenkinek kell valami önkifejező eszköz, és azért ez sokkal jobb mint sok más kamasz stílus.

2010. aug. 9. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
3%

Én sose értettem egyesek hogy tudnak olyan gúnyákban járni amik ennyire eltérnek az átlagtól. És most nem csak a lányod hippiségére gondolok, hanem pl emósokra, vagy az ilyen katonai feelinget utánzó pufidzsekis, zöld gatyás, bakancsos csávókra. Az én szüleim mindig vagy eljöttek velem vásárolni, vagy adtak pénzt de megbeszéltük hogy milyen ruhát veszek belőle. A szülő tartja el a gyereket, az ő pénzéből van a gyerek ruhája is. Na mármost ha én valamiről úgy gondolnám, hogy gyerekemnek nem kéne azt hordania akkor nem veszem meg neki ennyi. Nem hagyom hogy minden szart megvegyen és aztán kezdek el gondolkodni hogy hagyjam-e hogy hordja.

És ezzel nem leoltani akartalak csak arra utaltam, hogy ha nem akarod, hogy ilyen cuccokban járjon akkor ne vegyél neki ilyen cuccokat, vagy ne adj neki pénzt hogy egyedül vásároljon hanem menj el vele te vásárolni és csak olyan cuccot vegyetek ami szerinted is okés. Mert ha már megvan neki az adott ruha akkor már kapálózhatsz hogy ne hordja.

18/L

2010. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
ez legyen a legnagyobb bajod, hogy nem tetszik a lányod ruhatára....gondolj bele, mi lenne, ha drogos lenne, vagy bolti tolvaj vagy pszichopata, na ugye, hogy jobban jártál a színes göncökkel ; ) :D XD
2010. aug. 9. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:

Tudom, h a három nem ugyan az. Azért írtam azt a hármat, mert általában azokat szokták megnevezni, mint legextrémebb, legborzasztóbb, leglegleg. Csak mert feketét hordanak.

Mondjuk én jobban örülnék ha a lányom feketében járna, mint ha 2 havonta egyszer fürdene, vagy minusz 20 fokban ország világ előtt mell és pi.csa kivillantó ruhákban mászkálna.

(Amit az emósok csinálnak én sem tartom jó dolognak, de egyszer kinőnek belőle. Meg szerintem nem is kell egyiket sem túlzásba vinni. Csak sajnos manapság az a divat, meg az a menő, aki a legakármibb.)

2010. aug. 9. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
Ha ilyen a stílusa, akkor kár bármiben is korlátozni. Semmi baja nem lesz belőle senkinek, ha másképp öltözködik, mint a nagy átlag, szerintem.
2010. aug. 9. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Semmi baj nincs ezzel, ártalmatlan dolog. A lényeg, hogy ő jól érezze magát. Nagyobb baj lenne, ha emonak vagy skinheadnek öltözne.
2011. jan. 13. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!