Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit csináljak? Lányom hippisen...

Mit csináljak? Lányom hippisen öltözködik. Egyáltalán nem tetszik. Olyan furcsa. És minden színt kever úgy néz ki mint 1 madár.

Figyelt kérdés
vett ma ilyen napszemüveget ami lila és kerek. Minden ékszere peace jelű. Most még csak lázad? hagyjam? Köszönöm a válaszokat.!
2010. aug. 9. 20:37
1 2 3
 11/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kell hogy tetszen hanem neki. Nem értem miért kell ennyire beleszólni az öltözködésébe..főleg hogy nem 12 éves hanem 17. Szerintem kicsit eltúlzod. Az én szüleim sosem szóltak bele hogy öltözködök. Volt hogy fiúsan öltözködtem bő nadrág és apa ingjei nem szóltak, mert ugy voltak vele hogy az én dolgom, majd megtalálom ami nekem jó. ez bő 2 évig tartott. azota megtaláltam önmagam és normálisan öltözködök. de ha megnézed a mai fiatalokat cifrábbánál cifrább ruhákat vesznek fel.


21 l

2010. aug. 9. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/26 anonim ***** válasza:
86%

Figyelj, én tarajba borotváltam a hajam, szaggatott ruhákba jártam,meg acélbetétesben. Nem szóltak bele anyuék. Rám hagyták. Hamar ki is nőttem és most már teljesen normálisan nőiesen öltözködöm, hajam is megnőtt, derékig érő nincs festve...:)


Kinövi!!! :)


20/L

2010. aug. 9. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
Nem akarok bele szólni csak szóvá tenni.. Igen Nagyon vidám lány... azt nem lehetne letagadni az biztos..
2010. aug. 9. 20:49
 14/26 anonim ***** válasza:
68%

Érdekes. Ha a kérdező azt írta volna, h feketébe öltözik a lánya, gothosnak, emonak, vagy punknak, akkor biztos, h lett volna min. 5 olyan válasz, h ne vegyél neki fekete ruhákat, meg ez nem egészséges stb. stb.


A kérdésre válaszolva pedig szerintem hagyd. 17 éves, elég nehéz lenne beleszólnod, h h öltözködik. Meg amúgy is nem 10 éves, nem neked öltözik, hanem a barátainak, ismerőseinek, jobb esetben magának. Majd ha egy olyan ember szólja le, akinek ad a véleményére (ne sértődj meg, de te az anyja(vagy apja nem derül ki) vagy, a te véleményedet nem fogja úgy fogadni, mint egy kortársáét) esetleg az a fiú röhögi ki e miatt aki tetszik neki, akkor majd felhagy ezzel. Egyébként is most megint nagy divat lett a hippi meg a retró stílus.

2010. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen időszakom 15 évesen, minden ékszerem békejeles volt:) Színes ruhákban is jártam. Szerintem ez nem gáz, max akkor, ha kisvárosban éltek és furcsán néznek rá. De pl. Bp-n ebből nem csinálnak gondot.
2010. aug. 9. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%
20:52-vagyok.Erről beszéltem. Csak lassan gépelek.
2010. aug. 9. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
100%

Nem értem, pl. a peace miért baj? Az a béke jele. Mint a Churchill által mutatott V betű a győzelemé. Aki ellene va bármelyiknek, lelke rajta. Én nem voltam soha hippy, de a békejelet hordtam nyakláncon, kitűzőnek, ahogy csak lehetett. Most is megteszem, pedig túl vagyok az 50-en. Az, hogy úgy öltözködik, mint egy paradicsommadár, hát az ő dolga. Tombol a retró-láz, nem csak a hippyk öltöztek túl színesen. Viszont az igazik nem igazán tisztálkodtak, drogoztak, és elég szabados erkölcsük volt.

Na, míg a lányod fürdik, nem lóg a szája sarkában tökrészegen a füves cigi, addig hagyd rá. Nem biztos, hogy a lázadás, hanem ahogy előttem is írták, próbál rátalálni a saját stílusára. Ha meglesz, egyedi, jó ízlésű lánnyá válhat, aki lehet, hogy kissé feltűnő jelenség lesz, viszont egy határozott egyéniség.

2010. aug. 9. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
69%

20.52:persze ,hogy nem egészséges.

Nem akarok most hosszú fejtegetésbe bocsájtkozni a színekről,meg az arc festéséről,hajviseletről.

Persze sok fiatal divatból vág neki,ők azok,hamar "átöltöznek".

Aki viszont hosszú távon így jelenik meg a világ elött,az bizony jelzés értékű.

2010. aug. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
82%
Tisztázzuk: a goth, a punk és az emo 3 KÜLÖNBÖZŐ, egymáshoz semmiben nem hasonlító irányzat. Ebből az emo egy új, jött-látott-bukott stílus. A goth, a punk több évtizedes múlttal rendelkezik. Mint ahogy a rockerek sem a 21. század találmányai.
2010. aug. 9. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
51%

21:00..

már nem azért,de az emo is több évtizedes múlttal rendelkezik. azért mert most lett felkapott még nem egy új kis szar stílus.(mellesleg megjegyzem,én évek óta vagyok emo.. még a nagy pózeráradat előtt lettem..)

2010. aug. 9. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!