Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sírtam, vagy csak...

Jogosan sírtam, vagy csak hiszti volt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy párommal anyukámnál lakunk, idén vettünk egy házat, ahova majd külön megyünk. Igaz még a tulaj ott lakik, de már nagyon sok mindenkinek megmutattuk.

Ma haza jött a tesóm és a párja. Én dolgozni voltam. Na mondom sietek haza, biztos meg akarják nézni, erre fel az utcán találkozok velük, hogy ők már mennek haza busszal. Jó, elbeszélgettünk, és haza jöttem, itthon meg kiborultam, hogy miért nem tudtak egy félórával később menni, mi volt olyan sürgős, hogy nem tudtak haza várni. Jelzem a párja egy félévbe egyszer jön el hozzánk.

Lehet nem is érdekli őket?


2010. aug. 9. 18:22
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem ez csak hiszti volt. Nem lesz semmi bajod hogy nem látják a házad...
2010. aug. 9. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 A kérdező kommentje:

Köszönöm a kioktatást. Nagyon jól esett.

Mindenesetre azt még hozzátenném, hogy tesóm 25 km-el odébb lakik, és kb 1 hónapba egyszer találkozunk, de ha máskor nem is de most igazán haza várhattak volna, főleg ha a párjával van, akit szintén nagyon ritkán látok.

Na de mindegy. Biztos én vagyok a szar szemét láda.

2010. aug. 9. 18:51
 13/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy az csak tudod ez nem olyan nagy probléma.
2010. aug. 9. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
48%
Én megértelek, ők voltak a bunkók.
2010. aug. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Olyan szempontból megértelek, hogyha valamit elképzeltél, akkor jól esik, ha teljesül. (legyen akármilyen apróság is)

A sírás talán sok volt, de te lehet ilyen ember vagy, ez van. Nyugalom, majd megnézik remélhetőleg a házat. :) Esetleg egy kis bulit is tarthattok, főzöl valamit, kellemes zene, beszélgetés, valami kis program. :)

2010. aug. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:

Igen azt majd szeretnénk.

Kicsit sok volt az elmúlt pár hónap.

2010. aug. 9. 19:05
 17/23 A kérdező kommentje:

Nem baj felpontoztam mindenkit, még azt is aki hisztisnek tart.

Kicsit már lenyugodtam.

2010. aug. 9. 19:06
 18/23 anonim ***** válasza:
25 km az semmi. Barmikor atmehetnenek hozzatok. Nem tudom, hogy miert talalkoztok olyan keveset. Az en tesom kulfoldon gyakrabban latogat meg ennel sok szaz km-rol...gondolom, hogy nem kozeli a kapcsolat, igy annyira nem erdekelte oket a dolog vagy ugy voltak vele, hogy majd meglatjak kesobb, ha mar bekoltoztetek.
2010. aug. 9. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:

és most így utólag hogy látod, megérte egy ilyen apróság miatt sírni?



(egyébként nem értem ezt a házmutogatósdit...ott lakik még az előző tulaj, még a cuccai is ottvannak, meg ő is, és te, amikor csak kedved szottyan, beállítasz hozzá csak úgy valakivel, csak mert papíron már "te laksz ott"?)

2010. aug. 9. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Hát az úgy volt, hogy egy haverunk jött volna hozzánk, csak nem voltunk otthon, hanem a háznál csináltuk a kertet, és ő oda jött. Aztán ezt más is megtudta, és ők is el akartak jönni megnézni. Így aztán így alakult.
2010. aug. 10. 08:32
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!