Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Jogosan sírtam, vagy csak...

Jogosan sírtam, vagy csak hiszti volt?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy párommal anyukámnál lakunk, idén vettünk egy házat, ahova majd külön megyünk. Igaz még a tulaj ott lakik, de már nagyon sok mindenkinek megmutattuk.

Ma haza jött a tesóm és a párja. Én dolgozni voltam. Na mondom sietek haza, biztos meg akarják nézni, erre fel az utcán találkozok velük, hogy ők már mennek haza busszal. Jó, elbeszélgettünk, és haza jöttem, itthon meg kiborultam, hogy miért nem tudtak egy félórával később menni, mi volt olyan sürgős, hogy nem tudtak haza várni. Jelzem a párja egy félévbe egyszer jön el hozzánk.

Lehet nem is érdekli őket?


2010. aug. 9. 18:22
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:
Ja lehet nem egyértelmű. A baj az, hogy nem vártak haza, hogy meg mutassam nekik a házat.
2010. aug. 9. 18:24
 2/23 anonim ***** válasza:
93%
Lehet,hogy valamilyen dolguk volt. Inkább akkor mutasd meg a házat,ha már ott laktok. Ezért kár volt megsértődnöd.
2010. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
81%
hiszti.
2010. aug. 9. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
91%

Szerintem elfáradtál munka közben, plusz még tesódnak sem tudtad megmutatni a házat, meg sztem még más is idegesít, és nem jön ki minig időben a dühöd, hanem egyszer, de akkor nagyon. Így van ez, mikor az ember a munkahelyén is, otthon is idegeskedik, de nem mondja egyik helyen sem, mert nem akar veszekedést, inkább hallgat a béke érdekében.

Szerintem csak besokalltál. Biztosan érdekli a ház, meg is fogja nézni, csak majd legközelebb, mikor jobban ráérnek.

2010. aug. 9. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
79%
hiszti szerintem is,mitől sírtál volna jogosan,ugyan mondd már meg....
2010. aug. 9. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Nem volt semmi dolguk tudom nagyon jól
2010. aug. 9. 18:37
 7/23 anonim ***** válasza:
59%
Úristen... Ilyen hülyeségen kiakadni. Most mti kell mindenki előtt felvágni a házzal? Mindenkinek mutogatjátok... Istenem. Vannak fontosabb dolgok is, mint hogy a nem tudom hány millás kéglit bámulják.
2010. aug. 9. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
53%
Hát ha ez megnyugtat én is kiakadok ilyen hülyeségeken...persze nem jogos, de rosszul esik, mert előre elképzeled a szituációt, ahogy megnézik a házat, ahogy reagálnak, te pedig büszke leszel rá, mert a te házikód. Nem így történt, csorba esett a büszkeségeden és azért sírsz. Talán...legalábbis én ezért érezném rosszul magam.
2010. aug. 9. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
53%
Ilyen viselkedéssel te csodálkozol, hogy nem vártak meg téged?! Jól tették, hogy időben leléptek, ki tudja, mit műveltél volna :S
2010. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
87%
Hidd el vannak ennél nagyobb problémák is, ami miatt ki szoktak borulni az emberek!
2010. aug. 9. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!