Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen ajándékot vennétek egy...

Milyen ajándékot vennétek egy fotósnak, ami nem olyan drága?

Figyelt kérdés
Férfi az illető. Olyan kellene, amit fel lehet vinni a repülőgépre.
2010. aug. 9. 13:55
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Digitális képkeret?
2010. aug. 9. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
igen, a digitális képkeret tényleg jó választás! :))
2010. aug. 9. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
fényképezőgép tok, valami különleges. esetleg ha olyan a gépe, akkor lehet kapni bele különleges lencsét is. bár nem tudom, hogy milyen drága lehet. esetleg állványt. vagy van kicsi állvány is, amit egy asztalra lehet tenni, vagy ilyesmi. esetleg egy géptáskát, ami konkrétan fényképészeknek van, abba belefér mindene, ami ezzel kapcsolatos.
2010. aug. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Fotósnak már megvan mindene a fotózáshoz, ami olcsó? :)


Vehetsz kézi fénymérőt, vagy olyan kicsire összehajtható derítőt, amit magával tud vinni. (Kör alakú, feszes, tükörként használatos anyag rugalmas kereten, amivel a zsánerfotón az árnyékos részeket bevilágítják.) Esetleg távkioldót, állványt. Ezek viszonylag olcsók egy objektívhez, vagy kamerához képest.


Amúgy meg vegyél neki valami egészen mást! Bonbont! :)

2010. aug. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Viszont ha komoly fotós akkor tuti van táskája meg minden felszerelése, és egy komolyabb objektív is már 100ezres nagyságrend. :) Párom is fotós, ezért tudom. Szerintem ne feltétlenül ilyenben gondolkozz. Nehéz olyan csak konkrétan ilyen ajándékot találni, főleg olyat, ami még nincs neki és hasznát is tudná venni. De vehetsz neki egy másmilyen nagyobb ajándékot, és mellé egy vicces szöveggel ellátott kulcstartót, táblát, valamit ami a fotós munkájára utal.
2010. aug. 9. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a tippeke. Igen, az a baj, hogy komoly felszerelése van, meg amúgy sem tudnám én azt megfizetni. Fényképalbumra gondoltam még, de az olyan snassz. Lehet maradok a bonbonnál. :) Férfinak sosem tudtam ajándékot venni.
2010. aug. 9. 15:33
 7/7 anonim ***** válasza:
vehetnél neki valami szép képkeretet is, vagy veszel egy sima keretet, és egyedivé alakítod.
2010. aug. 9. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!