Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan lehet egy maradibb...

Hogyan lehet egy maradibb szülőnek ezt megmagyarázni úgy, hogy be is lássa, hogy nem neki van igaza?

Figyelt kérdés

Szóval szeretnék egy számítógépes játékot, viszont csak digitális formában lehet megvenni, és nekem jelenleg nincs még saját bankkártyám, eddig a diákmunkás fizetésem is anyunak utalták. (Egyébként mihelyst lesz alkalmam intézem is a probléma ezen részét, ezt ne írja le senki légyszi) És jelenleg az van, hogy csak anyunak van lehetősége fizetni, természetesen oda tudom adni neki az összeget készpénzben.

Csak az a probléma, hogy szerinte hülyeség, így lehet nemet mondana. Ha könyvet akarok venni saját pénzből és említem neki, akkor is az a válasza sokszor, hogy minek, nem tudod valahonnan letölteni. Na olyan másfél éve ugyanezzel játékkal kapcsolatban szintén ez volt, és most újra szóba akarom hozni. Akkor is próbáltam elmagyarázni, hogy nem tudom letölteni, mert az nem lesz ugyanolyan. Például mondtam, hogy a random letöltött lehet vírusos és akár tönkre is vághatja a gépet, ha nagyon nincs szerencsém, nem érkezik rá a frissítés, ráadásul a többjátékos mód, ami miatt nagyon szeretném, nem is működne.


Szerintetek hogy hozzam úgy szóba, hogy ne mondjon nemet?


2020. okt. 26. 11:18
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
De miért mondod anyukádra, hogy maradi?
2020. okt. 26. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Inkább garasoskodó mint maradi, esetleg tudálékos.
2020. okt. 26. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Megkérdezhetem, hogy anyukád általában hogy viszonyul az internetes vásárlásokhoz? Mennyire ismeri ki magát, ha valahol bankkártyával kell neten fizetni?


Nem, lehet, hogy az elutasításai mögött igazából valami félelem bújik meg magától az internetes vásárlástól, bankkártya adatok megadásától?

Mert ha tegyük fel, erről van szó, akkor valahogy meg kellene nyugtatni, hogy ma már ez egy teljesen hétköznapi, biztonságos módja a fizetésnek a neten.

2020. okt. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Hát igazából attól is visszakozik, ha utánvéttel rendelünk valamit...
2020. okt. 26. 19:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!