Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy érthetnék szót vele?

Hogy érthetnék szót vele?

Figyelt kérdés
Az anyukám nagyon maradi. Vagy csak nagyon vigyázni akar rám de sok dolgot ami normális azt ő nem tartja annak. emsokára betöltöm a 18-at és van egy barátom akit egyébként ő is kedvel. Mi már lefeküdtünk és ma anyukám rákérdezett de úgy hogy: " remélem nem feküdtél le vele " persze én rögtön vörös lettem mint a paradicsom. És elkezdett velem kiabálni mert hogyha igen akkor én egy senki sem vagyok meg eljátszottam a becsületem meg stb. Persze letagadtam a dolgot és így annyiban is maradt. De semmit nem tudok elmondani neki. Ha valami baj van akkor ha nem mondom el neki akkor az a baja ha elmondom akkor csak az oltást kapom hogy miért kellett azt csinálnom amiből a baj lett. És akkor utána csodálkozik hogy hazudok neki mert nem akarom elmondani. Persze mindig én jövök ki rosszul...ő soha nem hibás. Beszélni nem lehet vele erről mert azt hiszi ő tökéletes. Bocs hogy hosszú lett
2010. aug. 9. 12:59
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Amint a saját lábadra állsz, nem kell többet foglalkoznod vele. Törekedj arra, hogy mielőbb függetlenedhess tőle anyagilag, akkor nem lesz beleszólása abba, hogy kivel és mikor fekszel le.
2010. aug. 9. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez csak rosszabb lesz és ha egy hazugságvár összedől,kiderül h nem is ismer téged.
2010. aug. 9. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Egyátalán nem ismer...semmit nem tud rólam. Nem merek semmit elmondani neki. Szeretnék elmenni minél hamarabb innen..
2010. aug. 9. 13:07
 4/8 anonim ***** válasza:
33%
csak siess mert ha rájön h menekülnél,majd bezár mnegver stb
2010. aug. 9. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Sajnálom, hogy ilyen az anyukád és semmit sem tudtok megbeszélni. Sajnos ezen már nem igen tudsz változtatni ha ilyen. Nincs esetleg egy nagyon jó barátnőd akivel megtudnád beszélni az intimebb életedet is?


L/18

2010. aug. 9. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
De persze van... csak hát ő mégsem az anyám..és azért nagyon rossz ez így
2010. aug. 9. 13:28
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez anyukád hiába, sajnos a gyereknevelést nem tanítják az iskolában, pedig kéne szerintem. Csak annyit tehetsz, hogy tanulsz belőle és majd te máskép csinálod a saját gyerekeiddel.
2010. aug. 9. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hasonló a helyzetem,de még ennyire nem tragédia...Csak nekem is volt,hogy valamit nem mertem elmondani,aztán csak egyre rosszabb lett és mikor kiderült akkor aztán tényleg rossz lett!:(Szerintem,az a legjobb ha mindent az elején elmondasz,mielőtt még súlyosbodik a helyzet!Bár esetedben,lehet,hogy tényleg a költözés lenne már a legjobb megoldás!


14/L

2010. aug. 9. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!