Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukák! Ti a fiatok előtt is...

Apukák! Ti a fiatok előtt is megnéztek más nőket?

Figyelt kérdés

Azt mondják minden férfi megnézi a nőket. Előbb utóbb ezt észre fogják venni a fiúk is, főleg ha az apjukkal mennek valahova.


Én nő vagyok, nekem ez sosem volt téma, de így belegondolva nem zavar titeket ha a gyerek látja?


Vagy ha apukátok ezt csinálja?


Nem is tudom melyik esetben furább, ha együtt van az anya és apa, vagy ha csonka család.


Vagy ez olyan férfias dolog és senkit nem érdekel?


2020. okt. 25. 12:30
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Köszi a titkot, sose gondoltam volna.
2020. okt. 25. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Mi a bajod kérdező, de őszintén? Hogy megbámulnak a férfiak?

Női tekintetek jobban esnének?

Nem tudom észrevetted-e, de a nők jórésze elég kihívóan öltözködik, és élvezi a férfiak tekintetét.

Az, hogy ezt te nem kultiválod, több okra visszavezethető.

De ne a férfiakban, pláne ne a nevelésükben keresd a hibát, hanem elsősorban magadban.

2020. okt. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

"Apukák! Ti a fiatok előtt is megnéztek más nőket?"

Nem. Mindig övé az elsőbbség 😄

2020. okt. 28. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

12!

Honnan veszed, hogy nekem bármi gondom van??

Én egy szép, fiatal nő vagyok, mindig megbámultak,a mai napig teszik. Sosem érdekelt, levegőnek nézek a férjemen kívül mindenkit.


Engem az érdekel, hogy ezt hogyan éli meg egy családapa vagy egy olyan fiú, akinek az apja bámulja meg a nőket. Nem tudom mennyire sértő ez a gyerek anyukájára nézve.

2020. okt. 28. 16:03
 15/15 anonim ***** válasza:

13

nagy forma lehetsz :P

2020. okt. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!