Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apukák! Ti a fiatok előtt is...

Apukák! Ti a fiatok előtt is megnéztek más nőket?

Figyelt kérdés

Azt mondják minden férfi megnézi a nőket. Előbb utóbb ezt észre fogják venni a fiúk is, főleg ha az apjukkal mennek valahova.


Én nő vagyok, nekem ez sosem volt téma, de így belegondolva nem zavar titeket ha a gyerek látja?


Vagy ha apukátok ezt csinálja?


Nem is tudom melyik esetben furább, ha együtt van az anya és apa, vagy ha csonka család.


Vagy ez olyan férfias dolog és senkit nem érdekel?


2020. okt. 25. 12:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%

Apámmal közösen nézzük a nőket

Egyikünk se szól egy szót se csak nézünk mint hal a szatyorba xd

2020. okt. 25. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
48%

Volt már hogy én és apám is egyszerre néztünk egy nő után megjegyezte milyen jó kis formás feneke van én helyeseltem mert amúgy tényleg az volt aztán ennyi volt. Egyáltalán nem volt gáz

De többször is előfordul már hogy autóban utazás során is meg még nézhetünk közösen egy nőt persze ha anyám ott van akkor ezt nem szoktuk. Vagy nem feltűnően

2020. okt. 25. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Akkor jól értem, hogy egyáltalán nem bántó ez nektek?
2020. okt. 25. 12:38
 4/15 anonim ***** válasza:
54%

Igen

Első voltam

2020. okt. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
43%
Igen egyáltalán nem az :) 2-es voltam
2020. okt. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
47%
Mi is együtt néztük őket. Kb 7-8 éves korom óta ez alap volt a strandon pl. Szerintem ebben semmi rossz vagy káros nincs.
2020. okt. 25. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
45%
Nekem 2 fiam van (bár az egyik nem a nőket nezi de mindegy). A nagyobbik utána szokott fordulni néhány nőnek és akkor én is a csaj után foldulok (ha nincs ott az anyuk) és a fiam szokta mondani hogy nagyon jól néz ki az a csaj vagy hogy szép feneke van vagy ilyenk. Én csak azt szoktam felelni hogy jó izlésed van fiam, tényleg az
2020. okt. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem az ilyen direktben nyálcsorgatas alapból is a legalja, de az anyára nézve meg eléggé degradálo a fiú gyerek elott, nem tudom milyen üzenetet közvetít ez.

Az ilyen apukák gondolom a gyerek előtt olyanokat nem csinálnak, hogy puszi, ölelés az anyának, dicséret, ajándék stb.. De a más nők nézése teljesen normalis..


Sose értettem miért kell más fenekét bamulni.. Miért nem olyan fiatal és szep, formás nőt vettek el akkor feleségül?

2020. okt. 25. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
20%

"fiatal"

Igen fiatalt vettek el bogaram, csak hát tudod megöregszik...

Amivel semmi baj nincsen

de viszont azzal van hogy ennyi eszed nincs...

És itt beszélsz össze vissza...

2020. okt. 25. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sincsen ezzel gond, ha az "asszony" is ugyanúgy megnézhet csinosabb férfiakat. És általában meg is néznek, csak jól titkolják.
2020. okt. 25. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!