Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha a párod...

Hogy reagálnál ha a párod mindig leszólná a főztödet?

Figyelt kérdés

Más szerint nem főzök rosszul, eddig senki nem panaszkodott. A gyerekeim is megeszik, amit főzök.


Viszont már kezdem utálni a főzést a párom miatt, akinek az elmondása szerint nem ízes a kaja, amit főzök.

Mondtam neki, hogy akkor főzzön ő a saját ízlése szerint. Persze azt már nem akar.


2020. okt. 24. 12:35
1 2 3 4 5
 41/44 anonim ***** válasza:
94%

"Egyik se kérdezi, mi nem ízlik, mit kéne máshogy."

Apuci fogyatékos, hogy képtelen elmondani, mi nem ízlik?

Másik, írta a kérdező, hogy a gyerekeinek, másoknak ízlik.

Három, az, hogy, ki, hogy szereti a kaját, mindenkinél különböző, ha máshogy csinálná, akkor meg a gyerekeinek nem felelne meg...

Én pl szeretem a csípőset, a kolléganőm meg, amikor azt evett menzán, közölte, hogy nagyon rossz volt a kaja - szimplán azért, mert csípős volt.

Mi a gond azzal, hogy főzzön magának? A feleség cseléd, hogy főzzön mindenki szája íze szerint, külön-külön??

2020. okt. 25. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/44 anonim ***** válasza:

Nagyon egyet tudok érteni az utolsó válaszolóval. A csávónak van szája, nyugodtan elmondhatja magától is, hogy mi baja konkrétan a kajával. Mi az, hogy nem elég ízes? Meg mi az, hogy nem akar főzni? A nő talán kedvtelésből csinálja? Ha a csávón kívül mindenkinek megfelel az étel, akkor miért a nőnek kéne mást főznie? A csávó talán retartdált, hogy nem képes főzni? Egyedül sírva bekuporodna a sarokba, és éhen halna?

Mivel kíváncsi volt a 32-es válaszoló, leírom. Nálunk leginkább úgy megy, hogy senki nem főz. Rendelünk, eszünk kifőzdében vagy gyorskajáldában. Vagy eszünk szendvicset. Ha a vőlegényem főz mégis valamit, abból általában én is szoktam enni, de eszembe nem jutna még ugatni neki, hogy szar a kaja. Ha nem ízlik, szerzek magamnak mást. Én ha főzök, általában valami olaszos tésztáig jutok el. Azokat ő alapból nem szereti, úgyhogy csak magamnak csinálom. Ő meg intéz magának más ételt. Mindketten dolgozunk, tanulunk, nincs időnk sem kedvünk a főzéssel szenvedni, aztán napokig ugyanazt kajálni. Van 10 perc sétányi távolságban 3 magyaros kifőzde, egy gyrosos, egy kínai büfé még egy pizzaszeletes. A netpincéren pedig végtelen a lehetőségek száma.

Szerintem felnőtt ember legyen hálás, ha valaki hajlandó főzni rá. Ha nem ízlik, lehet önállósodni. Kivéve ha az egyik annyit keres, hogy a másiknak más dolga sincs, mint meleg étellel várni a családfenntartót. De pont az aluliskolázott, nettó 200-at kereső férfiak szokták leghangosabban verni az asztalt, ha nincs eléjük rakva a zaba.

2020. okt. 25. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/44 anonim ***** válasza:
Honnan állapítasz meg ilyeneket?
2020. okt. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/44 anonim ***** válasza:
Én azért meghallgatnám hogy mit mond. Én is mondom mindenkinek hogy akármi gond, baj, észrevételük van az étellel kapcsolatban, inkább mondják mert csak így tudom megtanulni. Inkább jobb a nyers igazságot hallani mint hogy magukban tartsák mert kellemetlen nekik szembesíteni velem az igazat. Így csak azt érnék el hogy évekig illúzióban élnék és nem fejlődnék sehova. Azonban ha meghallgatod minden tanácsát és úgy sem jó akkor legalább tudod hogy egy nagy darab tahó csak.
2020. okt. 31. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!