Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy reagálnál ha a párod...

Hogy reagálnál ha a párod mindig leszólná a főztödet?

Figyelt kérdés

Más szerint nem főzök rosszul, eddig senki nem panaszkodott. A gyerekeim is megeszik, amit főzök.


Viszont már kezdem utálni a főzést a párom miatt, akinek az elmondása szerint nem ízes a kaja, amit főzök.

Mondtam neki, hogy akkor főzzön ő a saját ízlése szerint. Persze azt már nem akar.


2020. okt. 24. 12:35
1 2 3 4 5
 21/44 anonim ***** válasza:
84%
Első körben azért meg kéne kérdezni, mi a gondja a főztöddel, hátha egy kis változtatással már elégedett is lesz. Ha úgy se, akkor jöhet a külön koszt, majd a különköltözés.
2020. okt. 24. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/44 anonim ***** válasza:
83%
Most már késő. Az első beszólásánál kapásból kellett volna válaszolni: "Neked meg kicsi a f@szod."
2020. okt. 24. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/44 anonim ***** válasza:
90%
Már a harmadik ilyen alkalommal a fejére kellett volna borítani az egészet!
2020. okt. 24. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/44 anonim ***** válasza:
14%
23-as, és mi van, ha csávónak nagy a farka? Lehet, ezért van eltűrve a kritizálása. XD
2020. okt. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/44 anonim ***** válasza:
81%
Nagy farkat akárhol lehet találni. Vagy akkor vegyen nagy műbránert, az nem fog kritizálni.
2020. okt. 24. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/44 anonim ***** válasza:
0%
De a mūbránerben nincs örökítõ anyag így olyan mint halottnak a csok.
2020. okt. 24. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/44 anonim ***** válasza:
85%
A te döntésed volt, hogy cseléd leszel. A cselédbe meg a ház ura akkor törli a lábát amikor akarja. Írják itt, hogy szólj vissza, de úgyse fogsz tenni semmit, csak csöndben tűröd tovább, hogy alázzon. Ha ki mernél állni magadért, akkor nem gyakorin kérdezgetnél.
2020. okt. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/44 anonim ***** válasza:
80%
A gyermekeid ahhoz vannak hozzászokva, ahogy te főzöl. A párod ezekszerint a fűszeres b ételeket kedveli. Ezen lehet segíteni. De ha csak tényleg az a baja, hogy nem ízes a kaja, akkor fogsz egy üveg lekvárt, ágy másnéven gyümölcs ízt, és beleborítod a kajájába. Akkor már biztos ízes lesz.
2020. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/44 anonim ***** válasza:
96%
Mi baja van vele, azt már megkèrdezted tőle? Miket szeret enni úgy amúgy? Az lenne talán a legjobb, ha párszor főzne ő és kiderülne miket szeret enni. Már ha meg akarjátok oldani a problémát és nem csak azért csinálja, hogy kritizáljon. De ha megszokta a mami főztjét és amúgy egy rántottát nem tud összerakni, akkor maradjon csöndben vagy egyen ahol akar.
2020. okt. 24. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/44 anonim ***** válasza:
93%

Azért én megkérdezném, mit hiányol belőle, és ameddig nekem és másnak is jó, addig változtatnék/emelnék a fűszerezésen.

Ez nem jut eszedbe?

Mégegyszer: változtatnék, de csak addig, amig nekem és másnak is jó!

Én ennyit megtennék a páromért/élettársamért...

2020. okt. 24. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!