Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan nyerjem vissza az...

Hogyan nyerjem vissza az önbecsülésemet és a magabiztosságomat?

Figyelt kérdés
2 évig voltam együtt valakivel, aki teljesen eltaposott! Persze óvatosan csinálta, hogy csak én ne vegyem észre! Folyton azt sugallta, hogy csak ő szerethet és más pasi rám se nézne! Csak neki vagyok szép, csinos! Kihasználta azt, hogy nagyon vágytam arra, hogy valaki szeressen és tudta, hogy magamtól úgyse hagynám el, csak ha beleszeretnék valaki másba! Elhagytam valakiért, de annak is vége lett és már lassan tükörbe sem szeretek nézni!
2010. aug. 9. 10:30
 1/5 anonim ***** válasza:
Épp ez volt a cél,h minél jobban ledöngöl ő annál nagyobb lesz önmaga előtt pszichológia.
2010. aug. 9. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Egy kis lélekmelengető: Francoise Gilottal, Picasso feleségével ugyanez történt, csak ő 9 évig hagyta hogy tapossák, aztán elhagyta valakiért és kimászott belőle. Tanulságos könyv MINDEN nőnek. (Életem Picassoval) NEm a film, a könyv!
2010. aug. 9. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Tarts egy kis szünetet, dolgozz, bulizz, nyaralj, kezd új életet! Váltsd le a ruhatárad, csináltass új frizurát, kezdj új sportokba, tanulj új nyelveket, szerezz barátokat, és legyen nagyobb önbizalmad! Ha összehoz valakivel a sors, ne Te kezdeményezz! Ő harcoljon érted, csábítson el! Ne add oda magad egyből, ne rendeld magad alá, legyen saját véleményed, saját akaratod, ne függj tőle sem anyagilag sem másképp! Ne eröltess kapcsolatot, az úgyis jön. Ne tervezz évekre előre! (ha rádmosolyog egy pasi, ne már a közös gyerekeitek nevén gondolkodj)
2010. aug. 9. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
először is beszéld ezt ki valakivel. legjobb baráttal, rokonnal vagy akiben megbízol és jóban vagy. már ez egy nagy megkönnyebbülés lesz, ha kibeszélheted magad valakinek. aztán változtass magadon külsőleg. ha világos a hajad, most fesd be sötétre, vagy fordítva. ha hosszú hajad van, vágasd le valamilyen új frizurára. ha rövid, akkor hord másképp. vegyél fel olyan rucikat, amelyikben jól érzed magad és tudod, hogy szinte erőt sugároz neked. aztán menj el egy buliba a barátaiddal és vegyél fel egy nagyon sexi rucit, fesd ki magad, lődd be a frizurád, és igyál meg egy-két koktélt, hogy kicsit felszabadulj. táncold ki magad, bulizz egy nagyot a barátokkal. ha mindezt megteszed már jobban fogod magad érezni, már nagyobb lesz az önbizalmad. mert látod a tükörben magad hogy milyen szép és csinos vagy. mosolyogj mindenkire! legyél vidám. lehet hogy nehéz, de próbáld meg. flörtölj akárhol is vagy. szemezz pasikkal, stb. ha nem megy, fordulj pszichológushoz, az sokat segít! én ennyit tudtam tanácsolni a saját magam tapasztalataiból. legyél magabiztos, merész és vidám! és mozdulj ki otthonról. itt a jó idő. felszabadít egy kis séta, futás, biciklizés, strandolás, buli. sok szerencsét!
2010. aug. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mégsem végzett "tökéletes " munkát, hiszen ELHAGYTAD!! Te el tudtad őt hagyni! Vagyis volt erőd és kitartásod és már azt is felismerted, hogyan manipulált.Gondolj erre, és arra, hogy szerencsére vannak még mások is rajta kivül. Mutatsd meg neki, mennyire nem volt igaza. Ne gondolj rá, ha eszedbe is jut, rögtön tereld el a figyelmedet, mert amig a gondoltaidat ő foglalja el, nem tudsz teljes szivvel másra figyelni.
2010. aug. 9. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!