Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mostohatestvérrel lehet...

Mostohatestvérrel lehet szexuális kapcsolatot létesíteni?

Figyelt kérdés
Végül is a mostohatesók nem vérrokonok, ezért talán nem számít vérfertőzésnek. De nekem akkor is olyan furcsa lenne, hogy a testvéremmel...
2010. aug. 9. 09:15
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
92%
figyelj , ez nem lehet, lehet kérdése, mindent lehet érted. Tehát akár a tesóddal is létesíthetsz szexuális kapcsolatot, vagy akár a szüleiddel is. EZ egyszerűen annak a kérdése , hogy ép eszű ember ilyet nem tesz . És kész .
2010. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Vérfertőzés természetesen nem történik, esetleg ha féltesód.Szóval lehet persze, azt hogy mennyire normális egy dolog, azt mindenki döntse el magának, én személyesen nem díjjaznám.
2010. aug. 9. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
55%
Ez attól függ, hogy ők mennyire érzik magukat testvéreknek. Pl. ha már mindketten felnőttek voltak, amikor a szülők összejöttek, és a két "testvér" sosem nevelkedett együtt, akkor nyilván nem tekintenek egymásra testvérként. Akkor inkább csak az a baj, hogy ez kínos helyzeteket eredményezhet, ha később szakítanak.
2010. aug. 9. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

hát nekem is furcsa, de valóban nincs vérkapcsolat ....


na hallottam én olyat is hogy rendes vér szerinti unokatesók házasodtak meg és gyerekük is lett, de előtte nagyon sok vizsgálatra mentek, nehogy esetleg a vérkapcsolat miatt "torszülött" legyen


lényeg h nézd hát ebben az esetben csak amolyan természetes módon sztem nem jut az ember eszébe egy kapcsolat a saját testvérével, mégha mostoha is, de hát ki tudja ??

2010. aug. 9. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
én a saját édes testvérembe vagyok szerelmes ő lány.. én fiú.... be lehet szólni le lehet oltani akkor is imádom őt ez van..
2010. aug. 9. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
be is szóltam és le is vagy oltva utolsó. most aztán mi lesz veled. szégyeld magad.
2010. aug. 9. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

9:51-es

Nem a te kérdésed volt,hogy hogy vehetnéd rá a szexre a tesódat?

2010. aug. 9. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Tegnap este láttam ilyet egy filmben, azóta ezen gondolkodtam.


Utolsóra reagálva, én az édes testvéremmel még csak ki se jövök jól, nem hogy szerelmes legyek belé vagy szexeljek vele. (Fújj!)

De hát nem vagyunk egyformák. :)

2010. aug. 9. 10:04
 9/15 A kérdező kommentje:

Utolsó = 09:51

Így értettem.

2010. aug. 9. 10:05
 10/15 anonim ***** válasza:

09:51

remélem csak viccelsz, bár annyira nem humoros. Előző idelinkelnéd azt a kérdést?

2010. aug. 9. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!