Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Azért az dúrva hogy a családbó...

Azért az dúrva hogy a családból senki sem szeret csak a 10éves fiam nem?

Figyelt kérdés

Szerintetek is? A szüleim eldobtak. A nagylányom utál mert nem vagyok olyan anyuka mint a többi. Nincs jó munka helyem nincs jogsim. A férjem külföldön van ő jobban szeret ott lenni. Már augusztus óta haza sem jött. Barátaim nincsenek. Egész na az öngyilkosság jár a fejemben de míg a fiam kicsi addig nem szabad.

Nem kell válasz csak ki kelett írnom magamból.



2020. okt. 16. 11:18
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
86%

így ír Thomas Mann:


"és Tonio mégis boldog volt. Mert a boldogság, mondotta önmagának, nem abban van, hogy az embert szeretik, az csak undorral vegyes kielégülése a hiúságnak.


Boldogság az, ha az ember szeret, és holmi apró, fortélyos közeledésekkel lopja meg szerelme tárgyát.


És lelkében felírta ezt a gondolatot, teljesen átgondolta és gyökeréig átérezte"


[link]

2020. okt. 16. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
65%
Én kedvellek.
2020. okt. 16. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
73%

"A szüleim eldobtak."

ez nem feltétlenül téged minősít


"A nagylányom utál mert nem vagyok olyan anyuka mint a többi."

milyen a többi? olyanok akik mindent megengednek? olyan ne is legyél


"A férjem külföldön van ő jobban szeret ott lenni. Már augusztus óta haza sem jött. "

az mondjuk minimum gyanús, júliusban nem voltak korlátozások utazásban. ti miért nem mentek ki?


"Barátaim nincsenek."

nagynéném is ilyen, férjhez ment egy távolabbi városba, ahol a férjén kívül senkit sem ismert, barátokat nehezen szerez, elég zárkózott.


"Egész na az öngyilkosság jár a fejemben de míg a fiam kicsi addig nem szabad."

ha megnő se az öngyilkosság lenne a legjobb megoldás. pszichológust keress fel, sztkban ingyenes is van

2020. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
81%
2020. okt. 16. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
86%

Ne akarj mindent egyszerre. Felsoroltál egy csomó nagy problémát, amin nem két perc változtatni. Először csak apróbb dolgokkal próbálj meg érvényesülni, amik adnak egy kis önbizalmat. A többi már jönni fog magától.

Ha mégis írnál konkrétumokat, akkor talán tudnánk segíteni. Nem szidalmazni, mert bárki kerülhet ilyen helyzetbe, hogy minden viharfelhő a feje körül van.

2020. okt. 16. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 A kérdező kommentje:
Teljesen egyedül vagyok... Biztosan könyebb lenne ha valaki mellettem állna és tudnák beszélni vele vahy csak úgy ellene. A férjem nem miattam nem jön haza. Ő azt mondja szeret így is. De egyálatlán nem mutatja ki. A szava így nem sokat ér. Azért nem jön mert nem akar karantént és megszokta már a kintlétet. Már 10éve kijár. Neki az az élet nem ez. Neki ott van élete nekem itt. Kimenni hozzá a pénz miatt nem tudtunk még sosem. Még pár napra sem. Tervezzük hogy kiköltözünk de kell egy alap hozzá.
2020. okt. 16. 13:56
 17/21 anonim ***** válasza:
74%

10 éve kijár/ kint él a férjed és a 10 év alatt 1x nem tudtatok kimenni hozzá x napra?

🤦‍♀️ Te egy palimadár vagy. Szerintem ő vígan éli életét a 2.családdal,barátnővel akárkivel.

Ha neki a családja a gyerekei nem az élet amiért érdemes hazajönnie x időnkét vagy maga mellett tudni titeket.. Az minden csak nem család, se nem házasság.

Ezen gondolkozz el.

A lányod gondolom épp tini korban van, ilyenkor mindenkit utálnak. 🤷‍♀️ Ha pedig azért "utál" mert épp nem vagy olyan engedékeny, nem veszel meg akármit amit kifos a száján.. Nos ez az élet rendje.

Ha viszont rátelepszel.. Azt hagyd abba. Az anyja vagy nem a barátnője, nem az ő dolga téged rendbe szedni mentálisan.

A mai világban örülni kell haazember megtudja tartani az állását.

Nincsenek barátaid. Tegyél érte. Valószínűleg mert ordít rólad az önsajnálat.

2020. okt. 16. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
78%
#17 nekem is így tűnik. apuka kettős életet él. de tényleg, 10 év alatt nem tudott annyit megkeresni külföldön, hogy legalább egy albérletre összegyűlt volna hogy az egész család kint éljen? még állami segítséget is kapnátok a gyerekek miatt! csak Mo-n ilyen szar a segélyrendszer, a nyugati országokban működik rendesen!
2020. okt. 16. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
89%

Nézd a lányod kamasz és ezt látja:

Anya egy lúzer, mert hagyja hogy lekvárt csináljanak belőle, más szóval hagyja hogy kapcarongyként kezelje a férje és azt is hagyja hogy én lekezeljem (innentől kezdve nem tud komolyan venni)

Nem élvezi az életet, folyton depis (ezt sok ember nem bírja elviselni).

Nincs olyan munkahelye amit szeret, nem törekszik semmire, barátja sincs de sajnáltatni magát az tud.


Szerintem ezeket gondolhatja. Miért nem tanulsz ki egy szakmát, miért nem váltasz munkahelyet, miért nem jársz el csoportos dolgokra barátokat szerezni, miért elégszel meg annyival, hogy majd ha felnő a gyerek öngyilkos leszel?

2020. okt. 16. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ez mind annak a lenyomata, hogy 'a szüleid eldobtak'. A nehéz gyerekkor képes kinyírni az ember felnőtt életét, amíg nem dolgozza fel ezt önismereti munkában. Úgyhogy szerintem is egy jó pszichológus segíthet felismerni az értékeidet és izgalmassá válni önmagad szemében. Akkor lesz majd energiád is, hogy új céljaid legyenek és tudj előre menni. Osztom 16:32 véleményét: egy kamasz lánynak nagyon fontos minta (példa) az anyja. Ha nem látja rajta, hogy értékeli önmagát, hogy kiáll önmagáért, akkor dühös lehet rá, bár emögött sokszor a tehetetlenség van, hogy nem tud neked segíteni, mert neked kellene segíteni önmagadon. Egy gyerek nem tud a szülein segíteni, ez csak fordítva tud működni. A gyerekeidnek az lenne a jó, ha te rendben lennél önmagaddal, de nem vagy. És az a szomorú ebben, hogy ennek ugyanolyan hatása lesz az ő felnőttkori életükre, mint a saját családi háttered volt a tiédre. Érzik ők pontosan, hogy szenvedsz és ezt reagálják le a saját életkori szintjükön. A fiad úgy, hogy "szeret", a lányod úgy, hogy dühös. Úgyhogy fontos lenne nekik is, hogy rendbe jöjj lelkileg és ennek a kulcsa a Te kezedben van. Nem Te vagy a hibás azért, ami gyerekkorodban történt veled, de felnőttkorban már rajtad áll, hogy ezzel mit kezdesz.
2020. okt. 16. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!