Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintem utál az apám. Mit...

Szerintem utál az apám. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Úgy viselkedik velem, mint én egy olyan emberrel aki nagyon idegesít és utál. Ha kedvesen szólok neki, rögtön flegmán válaszol, ha csak jót akarok akkor is, ha szépen kérek tőle vmit akkor is. Felemeli a hangját, csak mondjamondjamondja én meg csak hallgatom és nem értem miért nem tud a saját lányával rendesen beszélni. Plusz elég sokat iszik is és aggódok érte, és ha szólni mernék ezért, akkor hatalmas botrány lenne valószínűleg, meg az orvos azt mondta neki, hogy nincs semmi baja, csak kevesebb sört kéne innia, ezért mivel nincs baja nem változtat, de itt van egy másik probléma is, hogy ő nagyon sok pénzt keres, de mégis nagyon szarul élünk, mert ezt a sok pénzt elissza.. szóval ezzel sem tudok mit kezdeni, ezért sem szólhatok, mert leordít. Anyukámmal hiába beszélem meg, egyet ért velem, de ő sem mer neki szólni. Ha meg ketten egyszerre mondjuk neki, akkor meg azonnal mivan mivan most összefogtatok ellenem? és ott hagy minket és nem mondhatjuk el amit akarunk. Lehet bármit is csinálni? Érettségi után azonnal elköltözöm, de az még 2 év.
2010. aug. 8. 12:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Az alkoholisták mind agresszív emberek, mert az idegrendszerüket is megtámadja a pia.Ergó, először a poharat kéne letetetni vele, utána beszélni.De ez orvosi segítség nélkül baromi nehéz lesz.Ördögi kör, sajnállak.
2010. aug. 8. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Igen, lehet. Hidd el. Nekem ugyanez volt a problémám. El kell menni közösen egy pszichológushoz, hidd el, sokat segít. Legalábbis nálunk bevált, pedig nagyon durva volta helyzet. Azért a pszichológus tényleg tudja a dolgát. El kell menni hárman, ott ha beszól nektek, legalább van, aki leállítja. És ha nem egyezik bele? Akkor meg hívjatok fel egyet, hogy na most mi a teendő, ha nem akar jönni.
2010. aug. 8. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Az is lehet hogy valami van emögött, valami elfojtott problémája... sok türelemmel, és ha kedvesen viszonyulsz hozzá talán lehet eredményt elérni.
2010. aug. 8. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Istenem, 5 éves kérdés. Úgysem fogja ezt senki látni, de leírom. Azóta minden megváltozott, néha iszik, de keveset, nagyon szeret engem, nagyon jóba vagyunk. Utólag is köszönöm mindenkinek a válaszát :).
2015. febr. 26. 19:40

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!