Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Tényleg csak az ünnepek miatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg csak az ünnepek miatt elfoglalt?Megismerkedtem neten egy sráccal. Először csak neten beszélgettünk, majd egyszer telefonon is. Szerintem szimpatikus vagyok neki, erre egy sms is utal.

Figyelt kérdés

Múlt 7 végére randit beszéltünk meg, de lemondta. Most csütörtökön szintén úgy egyeztünk meg, hogy majd telefonon egyeztetünk az e hétvégi randriól, de semmi. Nem hívott :( Mivel a műltkor is én kérdeztem rá, így a női tartás miatt nem akarok megint én kezdeményezni.

Lehet, hogy kiábárndult vagy egyszerűen csak elfoglalat (ünnepek, meg amúgyis költözik).

Ti várnátok türelmesen vagy rákérdeznétek, hogy akkor most mi a helyzet???


2008. dec. 21. 14:18
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Hagyd ezt a fiút!Mindenféleképpen!Kezdjük azzal, hogy nem is ismered.Valljuk be,elég kevés az, hogy csak neten beszéltetek eddig,meg telefonon egyszer.Így bárki bármit hazudhat!Benne van a pakliban, hogy lehet, hogy tényleg csak az ünnepek miatt ilyen elfoglalt,viszont ott van a másik véglet,hogy csak unaloműzésként keres fel Téged!(Tudom ez gonosz,de lehetséges:( )Ha úgy döntesz, hogy nem szakítod meg vele a kapcsolatot,akkor se Te keresd.Így is sokat tettél már meg érte(ha már csak azt nézzük,hogy egy ismeretlen emberről van szó!)Maradjon meg az a kis tartás feltétlenül,ami egy nőnek kell,akkor már inkább várj!TÜRELEM!:)

(Meg lehet,hogy olyan típus aki számára már nyomasztó lenne ez az egyfolytába "faggatják" dolog.) Üdv:Bubbla

2008. dec. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm, most egy kicsit megnyugtattál.

Nagyon szimpi a srác, de úgy vagyok vele, hogy a pasinak kell udvarolni. Fáj, hogy nem jelentkezik, de ha akar valamit akkor neki kell megtenni most az első lépést...

2008. dec. 21. 14:30
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Igazán nincs mit,örülök, hogy megnyugtattalak!:)Teljesen igazad van.A pasiknak kell lépni!Te csak várj!Ha komolyan gondolja,akkor keresni fog!:)
2008. dec. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Van egy aranyszabály, amit mindenki ismer: ha valakinek fontos a másik, akkor tud rá időt szakítani, még akkor is, ha a nap 24 órájából 23-ban valóban elfoglalt.

Akkor nem töri magát az ember a másikért, ha igazából nem sokat jelent számára.

Úgyhogy a "nem értem rá, dolgoztam, elfoglalt vagyok, fáradt vagyok" címzetű mellébeszéléseknek nem kell bedőlni.

2008. dec. 21. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!