Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek bennem van a...

Szerintetek bennem van a hiba, vagy ez "természetes"?

Figyelt kérdés

Szóval az a helyzet, hogy általános iskolában nem voltak barátaim...egészen 7-ig. Akiket szereztem, azok igaz barátok, és imádtam velük lenni. Utána jött a gimi, itt már nagyon sok baátom lett, meg minden. Lett egy legjobb haverom is(fiú). Most nyár van...és már nagyon nem szvesen találkozok a régi barátokkal. Ha már ott vagyok velük tök jó, de nincs kedvem elmenni velük, kényszernek érzem. Legszívesebben egész nap a legeslegjobb haverommal lennék, így meg mindenkit "elhanyagolok"...de ha egyszer nincs kedvem a régiekkel találkozni...

Szerintetek ez normális, hogy "Új" környezet, ezért "új" barátok?16/L

HA rossz kategóriába írtam, elnézést:)


2010. aug. 8. 12:07
 1/4 anonim ***** válasza:

nem lehet, hogy kicsit többet érzel a legjobb barátod iránt, és ezért szeretnél mindig vele lenni? :)

egyébként szerintem ne hanyagold el a régi barátaidat, főleg ha tényleg igaz barátok. te is írtad, hogy amikor velük vagy, akkor jól érzitek magatokat, akkor mi a gond? :) találkozz velük, szórakozzatok, esetleg az új barátaidat is elhívhatod, meg a régieket is és együtt hülyülhettek meg minden..

17L

2010. aug. 8. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Igen, többet érzek iránta, de ezt próbálom "megváltoztatni":) a baj tulajdonképpen az, hogy mikor pl itthon ülök, és az egyik "régi" barátom felhív, akkor egyszerűen nincs kedvem, és jobb ha itthon maradok:) Viszont, ha egy "új" hv fel, akkor azzal mindig elmegyek.....nem tudom mi lehet ez:)

De köszönöma válaszod, hasznos volt:)

2010. aug. 8. 12:40
 3/4 anonim ***** válasza:

hmm..akkor az nem tudom, hogy miért van. lehet, hogy az új barátaidat izgalmasabbnak tartod, mert őket még nem ismered annyira :D vagy nem tudom

és a "több" alatt azt értettem, hogy nem vonzódsz hozzá? nem szeretnél tőle mást, mint barátságot? mert akkor lehet, hogy ezért szeretnél mindig vele lenni.


előző voltam:)

2010. aug. 8. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy tényleg azért, mert izgalmasabak az újak.....meg hát ugye ez a "mostani" életem is:)

Amúgy igen, többet érzek iránta mint egyszerű barátság, eléggé vonzódom hozzá. De ez ellen teszek:)

Nagyon köszönöm a válaszaidat:D Segítettél velük:)

2010. aug. 8. 13:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!