Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért ilyen anyám velem?

Miért ilyen anyám velem?

Figyelt kérdés
Ha elakarok menni valahova akkor általában elenged de ha 10 percet kések mert a busz késett már leharapja a fejem meg 8 előtt hazakell érnem-_-" Meg nem engedi hogy találkozzak barátnőmmel 7 után.Ő az egyetlen barátom és fel van háborodva ha egy héten 4x találkozunk.Vannak még ismerőseim de velük csak véletlen ha összefutok.És már próbáltam beszélni vele normálisan hogy engedjen már kicsit nem vagyok 10 éves meg azt se engedi hogy barátom legyen.Mindjárt jön az hogy félt,de tudok magamra vigyázni.De ő mégis 10 évesként kezel pedig a koromhoz képet érettebb vagyok.De nem is ismer nincs meg az anya lánya kapcsolat.Rengetegszer próbáltam már beszélni vele de le se sz@r...Mindig segítek valamit házimunkában de akkor is azt mondja hogy nem segítek.Bezzeg ha tesóm 1 hónapba egyszer elmegy a boltba akkor már milyen ügyes hogy mennyit segít-_-"
2010. aug. 7. 19:51
 1/8 anonim ***** válasza:
78%
Hány éves vagy?
2010. aug. 7. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
am 15/L
2010. aug. 7. 19:58
 3/8 A kérdező kommentje:
mintha csak a falnak beszélnék mikor hozzászólok...és azt mondja hogy szeret meg ismer.a fenéket-_-" és ez még csak töredéke annak ami szokott lenni
2010. aug. 7. 20:00
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

nálunk is ez van sajnos csak azzal a különbséggel hogy én nem kérdeztem meg hogy járhatok-e valakivel egyszerüen eltitkoltam és csak később montam el sajnos én már beletörődtemm most azzal ilyeszgetem hogy motorozni akarok és máris engedégenyebb mert nem szereti ezt a témát :) nem szép a szülőktől ez de engem nem is kölönösképpen érdekel valahogyon ha ennyire szigoruak az már rólam lepereg el kell fogadni hogy még 3 évig szenvedsz :(

15/L

2010. aug. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

nos kedves kérdező...azt hiszem van egy közös bennünk...vagyis inkább az anyánkba...

habár nálam van úgy,hogy egyik percben ellehet beszélgetni vele...a másikban meg már ordítozik ok nélkül...pfff

igazából én már olyankor leszarom,habár elég hamar felkapom a vizet és olyankor 1 hétig nem szólunk egymáshoz....

2010. aug. 7. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Az ilyen anya kiharcolja magának hogy a gyermeke átb@ssza mint sz@rt a palánkon! Hát tedd azt,viselkedj vele ugy ahogy ö teveled!
2010. aug. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

20:09 vagyok


20:14 hát én egyszer így próbálkoztam...magam alatt vágtam a fát..az biztos !Azóta egyik fülemen be a másikon ki (vagy nem XD)

2010. aug. 7. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Mondhatnám azt, hoyg biztos nem bízik benned eléggé...de nem hiszem, h erről van szó, főleg az írásod alapján nem. Nekem apám ilyen, nem anyám, és abszolút megértem, hogy milyen az, ha nem ért meg valamelyik szülőd(ha egyiksem, az meg már végképp...szívás -.- ) Szal én mondok neki valamit, ő tud jobbat, ha nem tetszik neki, ordibál, és olyan mint egy hatéves, vagyis mindig övé az utolsó szó. Ez viszont arra jó, hogy mindig arra gondolok, én mennyivel műveltebb, toleránsabb, és érettebb vagyok nála. Amennyire tudsz, szerintem ne törődj vele. Ez azért nehéz mert gondolom egy házban laktok...

Én ilyenkor adok hálát, hogy van külön szobám. És amúgy én 14 múltam, szal még majdnem 4 év....te már előrébb vagy;)

( és még megjegyzem, h apám kijelentette, hogy 18 éves koromig azt csinálom amit ő mond..... nah majd hülye leszek.. :P :D )

2010. aug. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!