Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez apámmal?

Miért van ez apámmal?

Figyelt kérdés

Mintha nem is egy igazi család lennénk...

Apummal még sohasem beszélgettem el úgy, mint ahogy egy apának kéne a fiával, na szóval, rendesen még nem beszélgettem el vele...Ilyen apa-fia beszélgetéseket.

És nem is beszél ez miért van??

Mondjuk megyünk egy hosszú útra, 2 órás út, és nem szólalnak meg?tesóm is ilyen..

Én beszélek persze de velük nem nagyon mert nem válaszolnak vissza vagy csak rövid váalszok..

Más családokban meg folyamatosan beszélnek

tesóm 19 éves, de nem is olyan mint a korabeli fiúk, nem jár bulikba, barátnője nincs, meg ő se beszél, és vele még sosem beszélgettem el igazán...mintha nem is lenne a tesóm, pedig én szeretnék, szoktam kezdeményezni, de nincs sok haszna, meg szerintem ezt nekik kéne...


2010. aug. 7. 17:54
1 2
 1/12 McKúr válasza:
84%
Én is ugyanolyan vagyok mint a tesód. Szóval respect a tesódnak, legalább van még egy olyan ember aki nem jár bulizni. yeah
2010. aug. 7. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
jó most csak ezt említettem, de vannak olyan dolgai amit inkább nem:S
2010. aug. 7. 18:00
 3/12 anonim ***** válasza:
nekem is lyen a helyzetem apámmal és a családommal :( 15/f
2010. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

mikor velem nem beszélgetnek a családtagjaim, akkor kerek-perec közölni szoktam velük, hogy mi soha nem beszélgetünk mostanság és én nagyon szeretnék.

Próbáld te is így, szerintem kezd tesódnál, ő lehet kisebb falat lenne kettőjük közül! :)

sok sikert!

2010. aug. 7. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

lehet el kéne menni berúgni hármasban. de tényleg, lemenni valami füstös kocsmába, sörözgetni, megbezsélni az élet dolgait..lehet hogy gördülékenyebben menne.


nem vagyok egy alkesz típus, és nem szoktam berúgni, de apuval rendszeresen járok sörözni, ott tudunk igazán jót bezsélgetni :D


28/N

2010. aug. 7. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Nálunk mindig nyüzsi van és ez néha zavar is!! :) De inkább mint hogy ilyen legyen
2010. aug. 7. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
amúgy lemaradt hogy 15 éve fiú vagyok, hát ige, ez így nagyon rossz, hogy látom más családoknál mi van:Sde miért lehet ez??
2010. aug. 7. 18:15
 8/12 anonim ***** válasza:
és hány éves vagy? értem hogy 15 éve fiú de mikor operáltak át?
2010. aug. 7. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
bocsi az s lemaradt most veszem észre:D
2010. aug. 7. 18:36
 10/12 anonim ***** válasza:
szóval 15 éve fiús akkor nem operáltak át
2010. aug. 7. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!