Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! 18 után egy nappal...

Szülők! 18 után egy nappal miért engeditek azt amit előtte egy nappal nem? Bővebben lent.

Figyelt kérdés

16,5 éves vagyok. Több, mint egy éve együtt vagyok a barátommal. Fél évet küzdöttem azért, hogy amikor 1 évesek leszünk nálunk aludhasson. Sikerült. Most megint rákérdeztem (azóta két hónap telt el) és ugyanazokat a válaszokat kaptam , mint előtte. 1. Azért. 2. Még ráértek. 3. Ennyi idősen mi sem éltünk éjszakai életet , neked sem kell.

Az a véleményük, hogy ha úgy nevelnek ahogy őket nevelték akkor biztos lesz állásom és normális ember lesz belőlem. Hogyan értessem meg velük, hogy nem tudnak mindentől megvédeni? Nem akarok hazudni. Nem is fogok. csak szeretnék vele aludni néha. Szeretném azt mondani,hogy kocsmában voltam ittam egy sört biliárdoztunk és nem több. Jó lenne ott aludni egyszer egy házibuliban. És hozzájuk fordulni ha segítségre van szükségem. De annyira elítélnek minden ilyesmit és csak a saját gondolkodásmódjukat tartják szem előtt. Ti mit engedtek a kamasz gyerekeiteknek? És a mi válasz az ilyen jellegű kérdéseikre? (bocsi, hogy hosszú lett)


2010. aug. 7. 15:36
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

18:04

Más világ volt akkor, én még emlékszem rá (33/L)! Akkor én már 8-9 évesen egyedül mentem gyalog iskolába (1-2 km-re volt). És nem kellett attól félni, hogy megerőszakolnak, elrabolnak, hogy ivásra, drogozásra csábítanak (még akkor is, ha megbíztak bennem). Akkoriban 15-16 ÉVESEN AZ VOLT A MENŐ, AKI MÁR 1X CSÓKOLÓZOTT. Nem az, aki naponta orálisan kielégítette a fiúját, esetleg már 14 évesen képtelen volt várni és le is feküdt vele. A hírekben nem voltak mindennaposak az erőszakos cselekmények, szeméremelleni bűntettek. Én néha nézem a TV2 híradóját, hát az inkább már KÉKFÉNY! És nincs igaza annak, aki azt mondja, hogy csak nem hallottunk akkor az ilyesmikről! nem volt divat 13-14 éves meztelen kislányokat nézegetni a neten, nem volt divat az orgiázás, a BDSM és még sorolhatnám. A legtöbb ember, akinek ilyen vágyai voltak, azok szűk körben ezt elintézték, és nem nyíltan művelték. Más világ volt. Én nem merem majd elengedni a hasonlókorú lányomat egyedül iskolába! Ennyit erről.

2010. aug. 7. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!