Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Anyukamek mar 20 eve egyutt...

Anyukamek mar 20 eve egyutt vannak kb, anya 48 eves apa 53, anya sajna nem tud vezetni csak apa a csaladba de akarhova akar menni anya varosba kicsit szetnezni vasarolgatni, apanak nincs kedve ilyenkor miz lehet tenni?

Figyelt kérdés
Szval anya ezert merges is lett megbanta h faluba koltoztek plusz ezert aztmondta ebedet se csinal. Sosincs apanak kedve menni se semmi. Apa meg aztmondta akkor eszik az anyjanal (mert nagyiek 2 hazzal odebb laknak) en meg szuleimmel lakok de en nagyon nem faluba akarnak megoregedni elet sincs itt folwg szabolcsba
2020. szept. 26. 12:32
1 2 3 4 5
 31/42 anonim ***** válasza:
77%

Anyád unatkozik, ezért akar szombat délelőtt csavarogni, vásárolgatni, ami egyébként jó szar program unalom ellen.

Talán kellene néha valami tartalmasabb kikapcsolódás az életükbe (wellness, koncert, barátok, bográcsozás, kirándulás, színház), akkor nem a vásárlás lenne az élete csúcsprogramja.

2020. szept. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha van jogsija, akkor mi a gond? Ha annyira rutintalan, vegyen még pár órát oktatónál, de nehogy már sofőrrel vitesse magát!
2020. szept. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/42 anonim ***** válasza:
100%

"hetvegen befele oszvisz 4 busz jar"


Nálunk alapesetben 3 van, de most a vírus miatt csak 2. :)

Kocsink sose volt, de mégis megoldjuk.



Falun élni amúgy én se szeretek. Szär ingázni.


De ezek a kiakadások se indokoltak...

2020. szept. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/42 anonim ***** válasza:
77%
Milyen város az Szabolcsban ahol délig vanak nyitva boltok? Mert rendes városban vanak üzletek Lidl,Aldi,pennyi ők nyitvA vanak estig.
2020. szept. 26. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/42 A kérdező kommentje:
Hat nagy kikapcsolodas a penny nezegetese xd nincs itt semmi barataim sincsnek itt mashol vannak es hetvegen szarra unom magamxd
2020. szept. 27. 12:53
 36/42 anonim ***** válasza:
100%

#35

Nem mi akarunk "szórakozásból" boltba járni, nézelődni, hanem anyád,...ezt azért ne felejtsd el!

Ha csak nem 300 km-re vannak a barátaid, akkor nem értem a problémát, bár én amúgy sem vagyok egy unatkozós fajta.

Anyáddal eléggé egyformák vagytok.

2020. szept. 27. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/42 A kérdező kommentje:
100kmre vannak kb a barataim
2020. szept. 27. 12:59
 38/42 anonim ***** válasza:
74%

#37

Szerezz új barátokat, de a régiek is meglátogathatnak, nagyjából 1,5 órás az út mindennel együtt. Még buli is egy-egy ilyen utazás, ha többen vannak. Tessék, itt vannak kapásból a nagyobb szabolcsi városok, valamelyik csak a közeletekben van, lehet menni szórakozni!


1. Nyíregyháza 117 121 fő

2. Mátészalka 16 576 fő

3. Kisvárda 16 084 fő

4. Tiszavasvári 12 508 fő

5. Újfehértó 12 472 fő

6. Nyírbátor 11 831 fő

7. Nagykálló 9214 fő

8. Vásárosnamény 8614 fő

2020. szept. 27. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/42 anonim ***** válasza:
60%
#31 - Azok tudnak ilyen válaszokat adni, akik a falu/község típusú településen még csak maximum átsuhantak autóval. De ahol délelőtti üzemmód van, az nem pont az a hely, ahol ezek bármelyikéből bőséges lenne a választék "wellness, koncert, barátok, bográcsozás, kirándulás, színház"...
2020. szept. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/42 anonim ***** válasza:
24%

#39

Hát ezzel nagyon mellélőttél, mert 2500 lélekszámú faluban élünk, de nem a Nagy Orosz Tajgán, vagy a sivatag közepén, vagy a brazíliai esőerdőkben, hanem Magyarországon, ahol nincs olyan település, aminek maximum 40-50 km-es körzetében ne lenne egy nagyobb város, ahol az általam felsoroltak zömében megtalálhatóak.

Nevezetesen a wellness, koncert, színház, mert gondolom a barátok, bográcsozás, kirándulás falun is megvalósítható.

Mint írtam, eldugott kis faluban lakunk, de rendszeresen járunk ezekre a helyekre, sőt még uszodába, tóstrandra, lovagolni, bowlingozni és gokartozni is.

Mindezeket 20-25-35 km-es körön belül. Ebből a színház van a legmesszebb, 35 km-re, emiatt tágult a kör.

Szóval nekem senki ne mesélgesse, hogy aki falun él, annak muszáj dögunalmas, primitív életet élnie, kivéve, ha arra van igénye.

(Délelőtti üzemmód meg már nincs sehol, de ezt már többen leírtak előttem is.)

2020. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!