Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez baj lenne vagy természetes?

Ez baj lenne vagy természetes?

Figyelt kérdés
Az apám még amerikában született de ide jött magyar országra a nagyapámmal gyerekkoromban sokat voltam sok mindent megmutatott viszont börtönbe került és ott is halt meg hiába volt bizonyíték is rá hogy ő tette én csak azon gondolkoztam hogy segíthetnék neki és mit tennék azzal aki elítélte mióta meghalt mindenkit jobban gyűlölök aki oda juttatta pedig mindenki tudja hogy ő volt.Ennyire félre ismertem volna ?
2010. aug. 7. 00:03
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Légyszíves tanulj meg központozni, mert így nagyon nehéz értelmezni a szöveget. Sajnálom, ami az apáddal történt és érthető, hogy haragszol azokra, akik elítélték, de sajnos ilyen a törvény. Egy rossz cselekedetért évekig, évtizedekig, akár életed végéig is bűnhődhetsz. Én azt tudom mondani, hogy gondolj a vele eltöltött szép időre, csak a jóra és úgy maradjon meg az emlékeidben. Ha ezen gyötröd magad, egy idő után felemészt a keserűség és azzal a saját életedet teszed nehezebbé. Közhely, de igaz. Nézegess régi képeket róla, hallgass olyan zenét, amilyet ő szeretett, közben merülj el a szép emlékekben, amiket közösen éltetek át. Az életetek "sötét" oldalának emlékeit pedig próbáld a háttérbe szorítani és a dühödet is. Attól, hogy édesapád elkövetett egy rossz dolgot életében, még biztos szeretett téged és az irántad érzett dolgokat ez nem változtatta meg.
2010. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Hát sajnos nagyon rossz lehet, hogy csalódtál az apádban...és mivel szeretted Őt, ezért nem Őrá haragszol, hanem azokra, akik "bántották".

Pedig ha mélyen belegondolsz, nem tudom mit csinált, de azzal biztos hogy ártott másoknak, AMI ROSSZ!!!

Sajnos mindenki saját maga szervezi az életét, és Neki gondolnia kellett volna arra, hogy van egy gyereke, akinek szenvedést okoz azzal, amit tett, felelőtlen volt, ne haragudj.


Összességében a kérdésedre a válaszom:

Nem, nem természetes, hogy így érzel, és próbáld meg elfogadni, hogy apád vétkezett, és ezért csakis Ő volt a hibás, és nem azok akik elítélték.

Ők csak a törvényt tartják be, ami nélkül mindenki szabadon garázdálkodna, akinek nincs lelkiismerete...


Ha nagyon nem tudsz mit kezdeni ezzel az érzéssel, jó szívvel ajánlom, hogy minden településhez tartozik egy CSALÁDSEGÍTŐ SZOLGÁLAT, ahol van ingyenes pszichológusi segítség, vagy csak egyszerűen el tudsz vkivel beszélgetni az érzéseidről, és már az is segítene szerintem...


Amúgy tényleg nagyon nehéz elolvasni amit írsz, ha nem teszel vesszőt, pontot, összefolyik az egész...


Minden jót!

2010. aug. 7. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!