Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan nő aki bírja az exeket?

Van olyan nő aki bírja az exeket?

Figyelt kérdés
Vagy csak nekem nem jönnek be?
2010. aug. 6. 23:05
 1/8 anonim ***** válasza:
74%
Én jóban vagyok a pasim egyik volt csajával. Tényleg aranyos, jó fej csaj, és csak hozzáállás kérdése... A többit viszont utálom!!! :)
2010. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Hogy bírja az exeket? Hogy maradtak-e barátok vagy hasonló??? Nekem eddig 1 olyan exem van aki nem akarja velem tartani a kapcsolatot azt is azért, hogy könnyebben felejtsen. A többiekkel semmi gond nincs. Ha találkozunk köszönönünk, beszélgetünk.

L/17

2010. aug. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
nem, nem bírom őket. sőt, zsigerből utálom az összeset, pedig nem is ismerem őket. fura :D
2010. aug. 6. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

én próbáltam barátkozni exekkel. Az egyik féltékeny volt rám, de állandóan felvett msnre, és mindenkinek mondta h milyen szép vagyok, ha szórakozó helyen meglátott integetett meg ilyenek. Nem láttam benne rosszindulatot, de állítólag a hátam mögött azért oltogatott. Máig fent van nekem msnen, dicsér h okos vagyok, gratulál meg ilyenek, de nem nagyon irkál rám.

A másikkal meg jól megvoltunk, a pasi engem is, és őt is átvágta. Beszélgettünk, ismerkedtünk, aztán elkezdett furkálni ő is a hátam mögött, pedig egy rossz szóval sem bántottam meg egyiket sem. Dehát barátnők- exek, exek-exek között általába ez van :))

2010. aug. 6. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én az egyiket nagyon bírom,de igaz,hogy köcsög volt velem.Felvett egypárszor msn-re,aztán letiltott,aztán megint felvett..veszekedtünk..stb. De végülis most ki tudja,hogy mi lesz,mert megint felvett.:S
2010. aug. 6. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Páromnak személyesen nem ismerem exeit, de az utolsót meg tudnám tépni. (persze vagyok annyira kultúrált, hogy nem esnék neki, de az érzés nagyon bennem van).

Egy elég furcsa kapcsolat volt, és a lány állandóan hazudozott róla, kitalált dolgokat és neki is ment! Párom is azért volt vele, mert az a lüke csaj messziről jött ide miatta, és gondolta, hogy majd lenyugszik, helyreáll.

Annak már rég vége, több, mint 4 éve velem van, és lám, párom soha nem vert meg (ezt is kitalálta), a világ leggyengédebb emberével futottam össze.

2010. aug. 7. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én miden volt exemmel baráti viszonyban vagyok,kivéve egyel de arra hogy vele miért nem arra jó okom van.
2010. aug. 7. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
van pár exem akivel jóban vagyok,és mai napig szoktunk beszélgetni msnen.
2010. aug. 7. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!