Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyen ezzel a sógorral?

Mi legyen ezzel a sógorral?

Figyelt kérdés

párom nővérének a férje elég orvosi eset.

az még hagyján,hogy okoskodik,mindenkit megaláz szóban,sőt még az is elmegy hogy melóben páromra hagyja az összes munkát(egy helyen dolgoznak,após a főnök.)

de pár hónapja volt egy igen durva eset.

már nem tudom mit ünnepeltünk és náluk voltunk(ott volt ez egész család párom részéről,szülők,nagyszülők is bár ők korábban leléptek).Ez kb karácsonykor volt.(Tudni kell,hogy két kisgyereke van.)

nos ugye ittunk köszöntőt ilyesmit,de rajta kívül nem ivott senki ennyit(na jó talán apu,de ő olyankor mosolygós lesz és nem hülye).

volt már korábban jel,hogy bejövök neki,pl strandon mikor volt a család úgy egy éve le akarta szedni rólam a bikinit,ha párom nem állítja le meg is tette volna.be is szólogatott gyakran.

ezen az ominózus estén,mikor mindenki megivott egy sört vagy felest,kértem hogy hadd vigyem le a kutyát. imádom a blökijüket,és kezes is az eb nagyon- ő mondta hogy oké vigyem,jön ő is. mondom jó. na odalent elkezdett faggatni,hogy miért vagyok én párommal,miért jó az nekem,meg meddig tervezem a kapcsolatot stb. válaszoltam,hogy minél tovább.

erre ő: ha úgy gondolom,hogy otthon nem kapok elég gyengédséget és kedvem lenne egy félórára órára találkozni akkor hívjam fel.

köpni nyelni nem tudtam.azt válaszoltam beszélgetni lehet,de mást nem. páromnak félve mondtam el, ő is meglepődött,de azt mondta ne foglalkozzak vele. nos a fasszi simán megcsalná a nejét,van már egy két húzós sztorijuk,gyanítjuk félre is járogat,de erre nincs bizonyíték.

ez után egy esetben kisegített,mikor megloptak visszaszerezte nekem a holmit egy haverjával.

na én egy szobában nem maradok vele kettesben. már a személyisége is durva,okoskodó,egosita (tipic kisfarkú emberek jelzői,ezt nem gonoszkodásból mondom) nem bírom a jelenlétét,ideges leszek tőle.


hogy lehet egy ilyen dolgot kezelni? nagyon bosszantó. minden héten találkozunk családi ebéden.és ott is játssza az eszét mindenki előtt.


2010. aug. 6. 20:17
 1/4 anonim ***** válasza:
79%

huha, nálunk is van ilyen, multkor keresztapám tett részegen ajánlatot anyukámnak :S (25 éve házasok apával, anya sose adott semmi jelet, nem csalná meg apát)

szóval ilyen van, a mi családunkban is sok a nehéz eset :S meg kell próbálni kezelni, olyan sok mindent nem tehetsz sajnos. Vagy beszóltok max neki h álljon le. Más ötletem nincs :S

2010. aug. 6. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
56%

Le akarta szedni rólad a bikinit, te meg leviszed vele kettesben a kutyát?

Én akkor sem megyek a sógorommal el kettesben, ha csak úgy nézne rám, hogy nekem nem tetszik.

2010. aug. 6. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
50%
lehet hogy a kérdező nem akart cirkuszt, ezért volt benne a kutyasétáltatásba. :S
2010. aug. 6. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 margoz ***** válasza:
Látszik hogy értelmes vagy .mert nem csináltál botrányt,az ilyen tusko ugyis csak azt mondta volna-hogy te kezdtél ki vele.Na igen kerülni kell,ha lehet, vagy ne is beszélgess vele,vagy probáld meg esetleg lekezelöen viselkedni vele ,hozd a tudomására,hogy akkor se kellene neked ha aranybol lenne a f..ka,nem az ideálod,stb.stb
2010. aug. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!