Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit mondanál anyósodnak és...

Mit mondanál anyósodnak és anyukádnak, hogy ne legyen belőle sértődés?

Figyelt kérdés

A szüleim és anyósék egy lépcsőházban laknak (anyós a földszinten, anyuék az elsőn). Minden reggel mikor felkelnek (nyugdíjasok) minket is telefonon felébresztenek. Ha szerencsénk van, akkor alhatunk fél6ig, ha nincs akkor 5kor csörög a telefon, hogy ébredjünk fel.

Ha kikapcsoljuk a mobilt, a vezetékes csörög, amit még le se tudunk halkítani, mert régi típusú a készülék.

Szerintük ha minden este 8kor lefeküdnénk, nem lenne megterhelő a korai felkelés.

Egyébként 8ra járunk dolgozni, ráérnénk 7kor kelni.

Próbáltunk beszélni velük, ilyenkor 1-1 napig nem telefonáltak. Ha nem vesszük fel a telefont, anyós képes taxiba ülni, és már 6kor kopog az ajtón, hogy nincs-e valami bajunk.

Bajunk az nincs, csak pihenni szeretnénk. Ez megy kb 2 hónapja, minden reggel, még vasárnap is.

Elegünk van, fáradtak vagyunk. :(


2010. aug. 6. 15:31
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Attól félek, ha a szép szóból nem értenek, az összeveszés sem segít már...
2010. aug. 6. 15:43
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem a fenét, akkor magukba néznek. Túl illemtudóak vagytok. én is elítélem a haragot, meg az örökös veszekedést, de Néha bizony nagyon is szükséges dolog. A ti esetetekben meg főleg. Mit képzelnek? Olyan üvöltést rendeztem volna már nagyon régen a helyedben, hogy csak na.
2010. aug. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim válasza:
100%
És ha esetleg éjfél körül hívnátok? Vagy 1 vagy 2 körül, hogy még nem kell ilyen korán elaludni.
2010. aug. 6. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
89%
Ez se hülyeség, én simán megjátszanám velük, meg csengetnék hozzájuk hajnalban, szigszalagot tennék a csengőre hogy folyamatosan szóljon és egyebek :D
2010. aug. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%
Hívjátok fel őket este 11 éjfél körül, hogy minek aludnak már. Majd rájönnek. Bocsánat, de ez nagy bunkóság! Após is ilyen? Hány évesek?
2010. aug. 6. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 A kérdező kommentje:
Após és az apukám normális... ráhagyják ezt a dolgok a feleségeikre.
2010. aug. 6. 16:26
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
beszólnék nekik. Ha megsértődnek, legalább pár napig nyugtom lenne.
2010. aug. 6. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
Pár napig? :) Aztán minden kezdődne előlről.
2010. aug. 6. 16:37
 19/20 anonim ***** válasza:
100%
Álljatok már a sarkatokra,ja most csak ébresztő van aztán megszabja hányszor szexelhettek eg héten,és ha nem tartjátzok be jön ellenőrizni ÁÁÁÁÁÁÁÁÁÁ.Az ilyet sürge gyorsan helyre kell rakni h tudja h a helye.
2010. aug. 6. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
100%
5 centiről az arcába üvölteni mindakettőnek torkod szakadtából, közölni velük, hogy ki vannak tiltva a lakásotokból, és soha többet nem akarod látni őket. Én szó szerint ezt csinálnám. Na nem előre megtervezetten, de ha valaki ezt megcsinálná velem, zsigerből ez jönne ki. Pláne reggel. Nézd, lehet, hogy engem van, aki nem szeret, mert elzavarom a zaklatókat és a nemkívánatos embereket, de szabad vagyok, és úgy élek, ahogy tetszik. És ez fontosabb, mint hogy mindenki jópofi helyeskének tartson.
2010. aug. 6. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!