Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy dolog, ha...

Miért olyan nagy dolog, ha valaki barackod nyom a gyerek fejére? Egyáltalán mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 11:15
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
73%
Nővérem idióta drogos pasijainak meg haverjainak volt a mániája, rendszeresen kaptam tőlük gyerekkoromban. Olyan jópofának hitt dolog, mint a percekig tartó csikizés. Azt is utáltam.
2020. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 QQRIQ20 válasza:
63%
A vén kommunisták mániája volt. Szerintem most már kihalófélben van ez a szokás. Óvodás korban én is kaptam párat az öregektől. Általában próbáltak jópofizni, alapból unszimpatikus voltak ezek az emberek, a barack osztás csak rátett egy lapáttal.
2020. szept. 5. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
67%

Pontosan miként működik ez a szokás, mi a jelentése?

Próbáltam rákeresni, ehhez hasonló diskurzust találtam is róla, de senki nem írta körül, hogy pontosan miként is működik.

2020. szept. 5. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
0%
Hüle volt a gyerek s humánusabb a pofonnál;)
2020. szept. 5. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:

brumi mackó is kapott barackot a vonaton rosszcsont apukájától. nyaf nyaf.

nem kell olyan erősen nyomni, és akkor nem fáj.

2020. szept. 6. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim válasza:

Perverz idióta volt aki kitalálta ezt a tevékenységet és még nagyobb az, aki ezt a "remek hagyományt" továbbvitte.

Ha valaki az én fiaimmal csinált volna ilyet letöröm a kezét!

2020. szept. 6. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
100%
Hülye szokás semki más. Semmi nagy dolog nincs benne ma már nem is divat
2020. szept. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim válasza:
100%

"Gyerek feje búbjának tréfálkozó megkoppintása a hüvelykujj hegyére támasztott kéz behajlított ujjának hirtelen lefordított bütykeivel. Barackot ® nyom vkinek a fejére.  Nyomj a pulyák fejére egy-egy barackot a nevemben. (Mikszáth Kálmán) Egy kemény barackot nyomott a fejére. (Móricz Zsigmond)"


[link]

2020. szept. 11. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Semmit nem jelent. Nem nagy dolog max kellemetlen. Hülye szokás semmi más. Intelligens ember nem szórakozik ilyesmivel.
2020. szept. 11. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Mit van úgy oda mindenki? Xddd azért ne definiáljuk már a barackot a bántalmazással, zaklatással xddd semmi rossz nincs benne, gyerekként én is kaptam egy párat és nem hagyott bennem semmilyen mély nyomot 😂

7-esnek igaza van

2022. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!