Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért olyan nagy dolog, ha...

Miért olyan nagy dolog, ha valaki barackod nyom a gyerek fejére? Egyáltalán mit jelent ez?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 11:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
85%
Barátságosnak álcázott fájdalmas tett. Mintha valaki odamenne hozzád, és erősen meghúzná a füled. Lecsapnád nyilván. Na, a gyerek a derekáig ér, nem csaphatja le.
2020. szept. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
85%
Egyszer adtak a fiamak barackot, a férjem vissza is adta nyomban az idiótának. Többet nem erőszakoskodott a gyerekkel...
2020. szept. 5. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
87%
Nekünk a szomszéd mániája volt, úgy, hogy utána még jól meg is húzta a hajamat. Utálom a mai napig, ha a fejemhez, hajamhoz érnek.
2020. szept. 5. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
85%
Nálunk a férfi biosz tanár ált.iskolában "tetanuszt" adott: Felsőkaron összefogta a bőrt/husit, és jól megcsavarta, be is kékült. (70-es években még meg lehetett csinálni, de 20 év múlva egy anyuka feldobta az önkorinál, akkor leszokott az idióta szokásáról.)
2020. szept. 5. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem jelent semmit, de idegesítő, és van aki úgy csinálja higy fáj is. Mindig utáltam, soha sem találtam viccesnek.
2020. szept. 5. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
35%
Hol a válaszom?
2020. szept. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
38%

Barackot adni nem egyenlő fejbebszással, hajcibálással. Az egy elítélendő, gyökér dolog.


Normálisan kaptam barackot sokszor, nem haltam bele érdekes módon meg nem kiabálok, hogy ez micsoda gyermekbántalmazás.

2020. szept. 5. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
49%
Sokan fájdalmasan csinálták, azt nem szerettem gyerekként. De egy időben meg valamiért érdekelt, én is meg akartam tanulni, lehet, hogy még kértem is, hogy csinálják, mert olyan "érdekes" érzés volt. Felnőttként már nem csinálnám gyerekeknek, legfeljebb ha valami fájdalommentes verziót.
2020. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
43%
Remélem, 7, egyszer majd a te gyerekedet piszkálja így valaki nap mint nap. Majd akkor mondd ezt.
2020. szept. 5. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
68%
Bár a fájdalommentes verziót is inkább csak saját kérésre adnám, mert megalázó lehet...
2020. szept. 5. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!