Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Az apám keményen iszik több...

Az apám keményen iszik több éve és ráadásul a barátom is ma szakított telefonon, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Se munkám sincs, még diploma előtt állok, de munkát keresek, de így elég nehéz lesz.
2010. aug. 6. 01:10
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
17%
igyál teis ma... a többit nemtudom (:
2010. aug. 6. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kár, hogy ez számomra nem olyan felüdítő :(
2010. aug. 6. 01:21
 3/11 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy ilyenkor nehéz, de előre kell nézni. Most nem vagy túl jó helyzetben, de azon kell lenned, hogy ebből a lehető legjobbat hozd ki. Ha a kezedben lesz a diploma, új kapuk nyílnak meg előtted. Apádért nem sok mindent tudsz tenni, ha ő nem akar változtatni ezen :S A barátod pedig... Nos, nem írtad a szakítás okát és a kapcsolat hosszúságáát sem, itt sem tudok mást mondani, mint, hogy arra kell gondolnod, mi lesz a következő lépés.
2010. aug. 6. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Apáddal úgysem fogsz tudni mit csinálni, csak nem értem miért a 2t egybe raktad be, ha nemsok köze van egymáshoz. Egyébként nemtudom.. szerintem a lényeg hogy ne hallgass fájdalmas zenéket hanem maradj a szinten amit előtte hallgattál mert a fájdalomról szóló zenék csak mégjobban elrontják a kedved ;) ez saját tapasztalat... azt megértem ha nemtudsz aludni.. vezesd le valamin a feszültséget
2010. aug. 6. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! Kitartás, és mindent bele! Ezt tudom mondani, idővel minden jobb lesz, ha kitartasz és nem adod fel:D
2010. aug. 6. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Azért írtam egybe mindent, mert megkeseríti az életem mindakettőnek a fájdalma.ennyi
2010. aug. 6. 01:44
 7/11 anonim ***** válasza:

értem ;)


Jobbulást :D

2010. aug. 6. 01:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én elkezdem püfölni a boxzsákot a padláson vagy kimegyek motorozni ; ) jó feszültséglevezetés

16/F

2010. aug. 6. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Én is így nőttem fel, hogy apám ivott keményen! Ebből kifolyólag én pesszimista is vagyok.

Ha teheted, akkor költözz el otthonról, valami megoldás csak van. Jobb nem lesz, hidd el, csak rosszabb..

2010. aug. 6. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
MÉG EGY KIS KITARTÁS !!Próbálj meg diákmunkát keresni,vannak kifejezetten ilyen közvetitők, akik korrektek, kifizetnek és többféle munkát ajánlanak fel, amit még tanulás mellett is végezhetsz.A fiam is dolgozott náluk.Apáddal sajnos semmit sem tehetsz. Szerencsére úgy tűnik, te nem akarod követni őt, ha mást nem, negativ példát mutatott neked, hogy te sose legyél alkoholista. A barátod pedig nem érdemel könnyeket, hiszen még arra sem méltatott, hogy személyesen szakitson Most nehéz, minden összejött, elkeseredtél, ez természetes.De az élet megy tovább, neked is azt kell tenned, bár milyen nehezedre esik is! Szerencsére mindjárt kezdődik a tanév, az leköti majd a figyelmedet és találkozhatsz helyes fiúkkal is.Az én drága rokonom mondta nekem egy szakitás után: hidd el, később rá fogsz jönni, jobb, hogy igy történt. Akkor csak azt tudtam, hogy jószándékból mondja, de nem hittem neki.Később kiderült, teljesen igaza volt !!Ma már örülök, hogy akkor igy történt.Próbálj meg előre nézni, ne szomorkodj egy nem működő kapcsolat miatt. Amint végzel a sulival,diplomával már könnyebben találsz munkát és elköltözhetsz otthonról.Vagy már előbb, ha találsz munkát vagy egy kedves fiút. Fel a fejjel, sok sikert !!!
2010. aug. 6. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!